www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Bataie De Joc


Guest myungdan
 Share

Recommended Posts

Guest myungdan

http://www.youtube.com/watch?v=9tlZFbK1KDc

 

 

Cu greu desprins de fustele andreei marin , satul de atatea surprize surprize, cove..(nu stiu de unde vine acest nume)...a poposit in statia de metrou SEMANATOAREA acuala Petrache Poenaru, de unde a intrat in hala Kanal D pentru a realiza o emisiune numita sugestiv "fata lu tata"! Pana aici nimic deosebit..atata timp cat omul si a cumparat cartela de metrou, e ok...! Problema e ca din nefericire provoca cosmaruri pensionarilor din zona drumu taberei ,pensionati pe caz de boala sau cu limita de varsta...vorbind despre satanisti ,cimitire ,ritualuri satanice..priviti sai va cruciti la ...CASCADORII RASULUI Category: Comedy

 

Satanistii care se simt , sunt rugati sa ia atitudine... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ba prietene ma lasi cu prostiile astea?

aia are 13 ani (dupa afirmatia ei)

ia in modul chestia aia, sa izolam de caz

tu de ce faci un copil? ca sa ai grija de el si chestii de genu

te sacrifici pentru el

lucrezi pentru el

faci o gramada de lucruri pentru el ca sa ajunga sa iti zica "cine esti tu sa imi zici mie ce sa fac? mai am 5 ani si is majora" si chestii de astea

 

ca sa nu mai vorbim de penibilitatea "distractiei"

nu cred ca poate afirma cineva ca se simte mai bine in cimitir decat intrun bar

si totusi de ce o fac?

1. de penibili, ei stiu ca nu e nimic 'malefic' la cimitire dar totusi aleg sa stea acolo pentru ca dintrun motiv sau altu ceilalti cred ca e malefic si ii face pe ei inspaimantatori, nici vorba ii face de un penibil imens.

pe ea o inteleg ca are 13 ani si uuu cimitir sunt inspaimatatoare fie-ti frica de mine

da de ceilalti imi este mila

par sa fie majori si daca la 18 ani aia e tot ce poti face imi pare foarte rau pentru ei pentru ca ei nu se simt penibili desi sunt

pentru ambele parti: cimitiru nu e un loc malefic, pur si simplu e un loc unde se ingroapa oameni, mare rahat. faptu ca "iti place" sa stai in cimitir nu te face infricosator/satanist ci penibil

 

daca ala e cel mai distractiv lucru de facut pe care il gasesti inseamna ca ai o viata foarte plictisitoare

(cel putin asta este parerea mea, cum suntem in democratie trebuie sa acceptam orice parere chiar daca nu suntem de acord cu ea)

Edited by ciorap
Link to comment
Share on other sites

Sunt unii oameni care au o alta viziune asupra realitatii, decat noi majoritatea. Pe unii dintre ei chiar ii pasioneaza/relaxeaza chestiile morbide (morti, cimitir, inmormantari, etc). George Bacovia este cel mai cunoscut dintre ei. Atata timp cat nu fac rau la nimeni, trebuie lasati in pace, pentru ca fiecare are dreptul sa faca ceea ce ii place.

Link to comment
Share on other sites

ai dreptate dar ceva imi spune ca astia nu is bacovia ci mai degraba pokemon

 

si mie imi place partea intunecata ca sa zic asa :) chestile negativiste dar in nici un caz nu ma dau satanist sau nu ma vezi cu "o da hai in cimitir, suntem in cimitir cred ca o sa am orgasm, mama ce bine ma simt in cimitir"

 

in plus eu ii las sa faca ce vor mi-am spus doar parerea

 

daca intrebi un manelist unde se simte bine iti raspunde cu in club dar daca ai o discutie mai realista va recunoaste ca nu se simte bine in club si ca face aia pentru ca aia fac toti, ce vreau sa spun cu asta e evident

Edited by ciorap
Link to comment
Share on other sites

Am vazut si eu emisiunea aseara, sincer am ras cu spume, cica incantatii spirituale, de unde naiba stiu aia ca ei faceau incantatii spirituale, aveau si ei torte si spuneau niste cuvinte ciudate pe care pun pariu ca nici ei nu stiau ce rostesc acolo :)

 

LAME ! LAME ! LAME ! LAME ! LAME ! LAME ! LAME ! LAME ! LAME ! LAME ! :)

Edited by Chaos_AD
Link to comment
Share on other sites

Intradevar, teatru prost. Din pacate, indoctrineaza populatia cu prostii de genul rockeri satanisti care stau in cimitire :). Probabil foarte multi chiar au inghitit acest scenariu ieftin. Si sunt total de acord cu ciorap, dar asta e situatia cu tinerii din ziua de azi, ar face orice doar ca sa iasa in evidenta. Poate ca e si vina societatii in care traim si monotonia vietii de zi cu zi

Link to comment
Share on other sites

Intradevar, teatru prost. Din pacate, indoctrineaza populatia cu prostii de genul rockeri satanisti care stau in cimitire :). Probabil foarte multi chiar au inghitit acest scenariu ieftin

sunt de acord cu tine

e fapt dovedit ca batranii se uita cel mai mult lae misiuni de genu si ce inteleg ei din asta?

intradevar sunt foarte multi pokemoni cum ar zice americanu "posers" care doar pozeaza a fi rocker si cumva are impresia ca daca esti rocker trebuie sa faci orice sa ii sperii pe altii si asa ajung majoritatea sa urasca toti rockerii din cauza unor ratati, pe de alta parte asta se intampla peste tot, cam asa au ajuns majoritatea tarilor sa urasca romani, din cauza publicitatii proaste aduse de imbecili

 

si eu am 13 ani da nu stau in cimitir :))

foarte bine faci, nici eu nu stateam la 13 ani in cimitir

Edited by ciorap
Link to comment
Share on other sites

oamenii aia care habar nu au si fac ce fac toti ceilalti "rockeri" fara sa inteleaga care e defapt faza, ei crezand ca rocker inseamna "fai pe toti sa le fie frica de tine" is genu de oameni care spun "o sati treaca tie faza cu rocku ca si eu eram rocker cand eram mic" dar ei nu o faceau pentru ca aia simteau ci pentru ca ei credeau ca e cool

Link to comment
Share on other sites

Aha, deci in loc sa-i invatam despre responsabilitate mai bine-i inchidem si le dam ratia.

 

invata-i tu, mie mi se cam ...

 

antonia te astept in cimitir diseara nu uita. si poate chemi si niste televiziuni ca vreau sa apar la tv in timp de devastez pisici moarte lovindu-le de pietre funelare =))))

Edited by apocalipsa
Link to comment
Share on other sites

...mama lor de anarhisti , stau prin cimitire.....aveti grija ca is de aia rai cu Sex Pistols , Bon Jovi si Aerosmith.... :)

adevarat... e bine si asa, ma gandesc ce ar zice despre burzum si mayhem daca ar sti "nea gicu din vale" ce au facut(oricum Varg nu e sanatos la creier asta e un dat cum ar zice un prof de-al meu).. sau sa le arati o poza cu gorgoroth sau cu oricare din aia.

Link to comment
Share on other sites

Guest Coffee

Ce porcarie sinistra. Mai sinistra decat cimitirul ala ( ala chiar e cimitir, nu vad nici o cruce p'acolo ).

Meritau si mortii un spectacol mai bun. Din pacate au "asistat" la un ***** regizat.

Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

Pai nu e secret faptul ca e regizata ... idea este ca daca te duci pe pagina lor sa vezi epidoade online ... pai ...la inceput zice clar ca personajele is actori ... si ca e bazat pe cea ce sa intamplat in realitate si bla bla bla. ... oricum idea este ca nu e nici un secret ,,,

Link to comment
Share on other sites

Guest DoomShadow

Am o intrebare pentru genul asta de persoane care se imbraca in negru zi de zi si vara cand is 45 de grade aveti bocanci pana la genunchi si bluzoane cu gluga. Astia care mergeti in cimitre si morgi si care va numiti "satanisti" si simtit ca nimeni nu va intelege. Astea care iubiti noaptea si dormiti ziua ca na ... noaptea ii mai cool ca voi sunteti duri. Urmeaza intrebarea: Ba voi sunteti retardati in **** mea?

Ma, inteleg sa va aratati stilul prin vestimentatie dar voi sunteti batuti in cap frate !

Pentru ce ai sta intr-un cimitir cand poti sta intr-o cafenea?

Cu ce te ajuta sa fi imbracat ca mosh gerila la 45 de grade cand poti sa stai relaxat cu un tricou pe tine, un pantalon subtire si sandale?

 

Sti ce, voi sunteti exact opusul manelarilor, 2 extreme amandoua proaste, luati-va de mana !

 

Uite exemplu frate ...

96_Sleepy_Death_Metal_Guy.jpg

 

:) :)

Edited by DoomShadow
Link to comment
Share on other sites

Am o intrebare pentru genul asta de persoane care se imbraca in negru zi de zi si vara cand is 45 de grade aveti bocanci pana la genunchi si bluzoane cu gluga. Astia care mergeti in cimitre si morgi si care va numiti "satanisti" si simtit ca nimeni nu va intelege. Astea care iubiti noaptea si dormiti ziua ca na ... noaptea ii mai cool ca voi sunteti duri. Urmeaza intrebarea: Ba voi sunteti retardati in **** mea?

Ma, inteleg sa va aratati stilul prin vestimentatie dar voi sunteti batuti in cap frate !

Pentru ce ai sta intr-un cimitir cand poti sta intr-o cafenea?

Cu ce te ajuta sa fi imbracat ca mosh gerila la 45 de grade cand poti sa stai relaxat cu un tricou pe tine, un pantalon subtire si sandale?

 

Sti ce, voi sunteti exact opusul manelarilor, 2 extreme amandoua proaste, luati-va de mana !

prietene

si eu ma imbrac numai in negru

si vara nu stau imbracat ca mos gerila

am pantaloni negrii "aerisiti" si tricou negru si supravietuiesc, nu ma pot plange daca asa ma simt comod care e problema?

 

si ca sa iti raspund la intrebare nu, nu sunt retardat in **** ta (cel putin nu eu)

Edited by ciorap
Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

Haha faza cu negru imi aduce aminte de un manual de pian cica : daca vreti sa deveniti mari pianisti trebuie sa va imbracati in costume elegante si negre si vara si iarna si dupa ce compuneti cele mai bune melodii sa va lasati de compus :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.