www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

DIY Section


boc
 Share

Recommended Posts

Guest mohikan

Sunt si eu de acord, cu toate ca e cam vaga, cred ca fiecare care a scris in postu asta are o alta idee in cap despre ce o sa fie de fapt DIY.

Link to comment
Share on other sites

Buna idee...insa ar fi bine daca s-ar crea o sectiune pe forum(asemanatoare cu "Recenzii la scule")in care sa apara articolele de genul asta.Nu o bulibaseala in care fiecare isi mai da cu parerea.Parerea mea :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

buna idee ma copii, da in romania cine stie un pic de moding prefera sa iti ia banii decat sa posteze chestii misto pe site .... daca stiti voi oameni care sa scrie, bagati mare!!

Link to comment
Share on other sites

Mai copii.. eu ma gandeam candva la asa ceva dupa ce am facut un gat de sticla(detalii: http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=2160&st=30 ) dar forumul si lumea de pe aici duce lipsa de muzica, nu de scule.. In fine, daca vreti chestii DIY furati sutele de pagini de pe http://projectguitar.ibforums.com/ si explicati-le si celor de pe aici :)

Mult succes!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest metallicus69

O idee buna, deoarece aici am putea discuta despre probleme tehnice si foarte tehnice fara sa obligam si pe cei care nu sunt interesati de asa ceva. Am simtit si eu lipsa unei asemenea sectiuni cand am postat despre buffer/preamp, deoarece ar fi fost mai simplu sa fie un loc in care sa discutam detaliile masuratorilor, amplasarii, alimentarii, etc.

Din cate imi dau seama exista destul de multi electronisti/chitaristi pe forum astfel incat o asemenea sectiune ar fi binevenita!

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.