www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intalnirile RGC : Editia 1


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest p_aciulea

zice-ti mah careva cand si unde va vedeti ca daca ma primiti si pe mine, o sa va onorez si eu cu prezenta

:)

Link to comment
Share on other sites

Eu aveam o idee cu Preoteasa, acolo este multa lume de genu' si am putea sa facem ceva misto, plus ca preturile is bune.

 

Am facut Liceul cu Benson in Colegiul Tehnic de Material Rulant.... si da, sunt la faculta - ASE - Cibernetica

 

Ia spuneti, ce ati zice daca in RGC ar veni si Adi Manolovici? :) , Cred ca ar fi o onoare pentru noi toti sa avem un profesionist adevarat aici, care este in plus si un om super klumea.... Ce ziceti???

Link to comment
Share on other sites

Guest Razvan

Daca m-as apuca de cantat pe langa Cosu, Felix etc. cred li s-ar face mila de mine asa de tare incat s-ar opri de cantat doar ca sa nu ma mai faca sa simt prost :)

Link to comment
Share on other sites

Ok hai sa lamurim ceva.

Ne strangem acolo sa invatam ceva si sa ne cunoastem. Nu sa ne dam mari ca stim sa cantam sau ceva. Ca alfel mai bine ne uitam la 2-3 concerte acasa in particular ca sa vedem artisti adevarati.

Si eu "cant" incredibil de prost dar eu sunt constient de chestia asta si fac eforturi sa fiu mai bun. Voi nu vreti asta?

Link to comment
Share on other sites

Ma de unde aveti voi impresia ca-s eu asa descurcaret? :) Bottom-line: I suck, dar macar incerc sa ma imbunatatesc.

 

De aceea, de fapt, exista RGC si RGC Meetings - ca sa devenim toti mai buni, sa aflam chestii noi, sa aflam de muzica buna pe care o putem asculta si care ne poate ajuta in dezvoltarea artistica, sa ne balacarim despre cine-i mai tare la chitara si sa barfim despre scule. :)

 

PS: Adi e mai tare ca mine :)

Link to comment
Share on other sites

Aloooo... populatie !!! Eu nu vin sa cant, vin sa va ascult si beau o bere.... plus ca niciodata nu am ras de unul mai slab decat mine... dimpotriva, am incercat sa-l ajut.

In plus de asta... nu-s io Dumnezeul chitarii... daca va tineti de treaba, cand o sa ajungeti la varsta mea o sa fiti mult mai buni decat mine.

Link to comment
Share on other sites

off-topic;

 

plus ca niciodata nu am ras de unul mai slab decat mine... dimpotriva, am incercat sa-l ajut.

 

de unul slab nu trei ' sa razi sau sa-l ajuti ...dimpotriva , trei ' sa-l feliciti .

Link to comment
Share on other sites

Nu ma dau la fund, dar ce naiba sa cant? Through Her Eyes (nu am mai repetat-o de ceva timp) Zombie, Outside (staind) si alte balarii.... neah, lasa, cand am sa am pregatita o piesa klumea atunci cross my heart and hope to die ca am sa cant :)

 

Scuze pt postu asta.... dar am dat de 2 ori pe submit.... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest niksha_poe

OFFTOPIC servus si salutrari la lume. buna eu sunt niksha si sunt alcoolica nici decum chitarista. dar ma chinui...........si atat ptr acu......multumesc ptr atentie /OFFTOPIC

 

uite eu ma gandeam sa nu merem in preoteasa ca e aiurea acolo sa cantam si alea alea dar ...... ma mai gandesc si zic

pa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.