www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intalnirile RGC : Editia 1


Cosu
 Share

Recommended Posts

Pai presupun ca o sa vin si eu si aduc si camera daca ma roaga frumos Cosu :) .

Acustica sau clasica nu posed si nici nu stiu daca o sa va fiu de vreun folos la cantat pt ca degetele mele sunt foarte lenese ( s-au obisnuit cu electrica ). Dar macar o sa ridic considerabil cantitatea de bere consumata in decursul evenimentului :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hey baieti eu sunt nou , la chitara nu cant de mult prea mult timp de vreo 4 luni, am o chitara copie fender, cuu amp [ in curand si ru v-amp2 :) ] ma puteti primi si pe mine cu voi in grup unde exersati voi, poate mai invat si eu niste treburii ca nu prea stiu pe nimeni care se pricepe cu chitara

Link to comment
Share on other sites

pai nu stim exact inca.. trebe sa soseasca addicted to bass din japan pe 6 martie ca sa fie si el prezent.. so ceva in jurul acelei date :) locatie cred ca ramasese pana la urma HB dar nu stiu exact.. o sa se anunte cu surlite si trambite ( cred ) cand va avea loc. :) si btw welcome to the forum, enjoy ur staying si la cat mai multe cantari :)

Link to comment
Share on other sites

pai ideea era ca am ales si eu 2 ca sa nu fie asa de grele.. uite aici taburile de la now and then. eu zic ca, chitara 1 nu e greu de interpretat iar chitara 2 e destul de usor.. so hihi ce zici te bagi? care vrea? io as face guitar 2 ca sunt mai pe la inceput cu chitara.. so daca vrea careva sa dea un semn de viata :)

Now_and_Then.zip

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.