www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intalnirile RGC : Editia 1


Cosu
 Share

Recommended Posts

Declar deschisa sesiunea de discutiii : Unde ne intalnim sa cantam ?

Trebuie sa fie un loc caldut , sa putem sa facem zgomot fara sa deranjam prea multa lume.

Eu ma gandesc la un local din Bucuresti unde sa vorbim cu personalul/patronul si sa putem sa parazitam locul timp de vreo 2-3 ore. Eu sunt dispus sa vin cu clasica mea si cu niste pene + tabulaturi/partituri cu ce vreti voi .

De preferat treaba sa se intample intr-un weekend ca toata lumea sa aiba timp de chitara si sa nu stea cu gandul la altceva.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

cosule, daca vrei in hasbe si sa facem ceva de proportie (adica sa vina vreo 10-20-poate si mai mult oameni sus le etaj, va fi cam greu). si ca sa faci ceva oficial si sa vb cu patronu, no way ... cere niste sume d'alea de genu nu stiu cate milioane inchiriatu si nu stiu cate milioane constumatia minima .... oricum, trebuie stabilita o data si sa vedem cati subscribe (eventual facem un poll). si daca sunt sub 20 cred ca mere.

Link to comment
Share on other sites

hihi nu a zis nimeni sa stea sa o frece... :) ideea e ca venim mai multi si eventual unu canta, ceilalti care nu stiu se uita.. pun intrebari.. si daca e, canta unu care stie si ceilalti se uita :) glumesc... d-aia ne intalnim. sa ne cunoastem si sa mai invatam cei care suntem pe la inceput ( printre care si eu ) de la cei mai priceputi

 

dar pana o sa ne intalnim am impresia ca o sa mai treaca timp :)

Link to comment
Share on other sites

pai hai mai sa stabilim un weekend luna asta si gata (as prefera sa nu fie totusi weekendul asta ca e prea curand). si dupa prima editie vedem impresii generale and stuff.

Link to comment
Share on other sites

hb? (a se citi hash-be) pe langa faptul ca e o superformatie in care activeaza cearny, adi si preo, e si un bar pe matasari (langa protv). ma rog, bar e putin pretentios, e un fel de bodega mai draguta care are si etaj si pe unde ne pierdeam noi tineretiile liceene de mult apuse.

Link to comment
Share on other sites

bah sa postati mare p site daca va hotarati ...ca o cantare fara burb e ca o femeie fara tzatze :))) ...ma rog nu chiar da se apropie ...

..poate da-ti si un tel ...ai auzit Charny ..ca d cand incerc sa t scot la o bere ....da tu ai tel ala doar ca sa-ti vibreze ceva in buzunar....:)

Link to comment
Share on other sites

bai .. uite, ca sa fim lamuriti:

weekendul urmator, adica sambata, 27 februarie, seara in HB. eu zic sa incepem mai de dupa-amiaza, 1 sa avem timp sa si bem ceva sa nu ne grabim sa ne dam coate care sa cante si 2 ca sa prindem sa ocupam mai multe mese noi sa incapem sa nu ajungem acolo si sa vedem ca nu sunt decat 5 locuri libere.

 

sunteti de acord? cine poate sa ne onoreze cu prezenta??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.