www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Bacalaureat 2008


Guest Superman
 Share

Recommended Posts

Guest Superman

cine are bacul anul asta?B)) cel putin sa ne cunoastem si noi astia si ceva materiale sa impartim :)

 

stie cineva cand apar variantele am auzit vineri spre sambata ne dau vreo 100 de variante la fiecare :(

 

:) nu mai cantam noi :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest ciprian_d

fratilor...am avut bacu anu' trecut. va zic sa nu va faceti griji...si asa o sa va apucati de invatat in mai!!!...orcum...eu am invatat cu berea la cap...compot de ananas si ciocolata amaruie.(nu de alta, da' imi facea pofta de bere... :) .

deci...fara frica...cantati,invatati...si totul o sa fie usor.

BAFTA!!!!...a o sa ma si rog pt cei ce au de dat examene.!!! :):)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ender_Eugen

eu stiu ca nu se mai da... de invatat sa nu va faceti probleme ca cel putin eu nu am invatat (dar stiam ceva) si l-am luat cu 8.70. totul e sa ai tupeu si sa il ameninti pe ala din fata ta ca ii rupi capu' daca nu iti zice :)

Link to comment
Share on other sites

cine are bacul anul asta?:1st:) cel putin sa ne cunoastem si noi astia si ceva materiale sa impartim :)

 

stie cineva cand apar variantele am auzit vineri spre sambata ne dau vreo 100 de variante la fiecare B)

 

:) nu mai cantam noi :)

 

Mai Ubermensch, la cum scrii tu pe aici pe RGC, mi-e teama ca tot la chitara vei scrie, pardon...canta. :(;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Superman

ce naspha sunt unele subiecte ce draq ne facem bah mai bine le scriem cate un solo si daca vor un comentariu mai mare si ceva rithm :)))

la mate pm e simplu :)) 2+x=5 hai sa o cantam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Superman

:() avem 300 de variante la fiecare materie :) :) bine ca sunt separate adica daca le pui cap coada sunt tot 100 :) hai sa invatam bah :(

 

sunt optimist cred ca pic bacul B))) a draq diriga cu ea fac bio si dau bio la bac si e suparata rau pe mine ca am desenat cate o P*** pe 2 scaune ;))) si ca ii rasp urat si ca bla bla bla :1st:)))

Edited by Superman
Link to comment
Share on other sites

Guest Superman

poate o fii bacul ceva usor dar totusi ne decide soarta ... plm eu akum nu ar fi trebuit sa fiu beat akum dar uite ca sunt am fost iar la cantare si bauta ... in lok sa invat maine am si lucrare la romana totusi ar trebui ca sa ne ambalm putin pt asta :|

 

somn usor

Link to comment
Share on other sites

Hai mai baieti si fete, bac-ul e usor.O sa vedeti daca ajungeti la o facultate serioasa ca aveti de invatat la un singur examen cat n-aveti de invatat la toate materiile de la bac adunate.Si mai trebuie invatat si intr-o saptamana :)

mah, io nu am invatat aproape nimica in sesiunea asta si am luat 11 examene din 13.. asa ca tot cred ca bacul e mai hardcore :).

 

Mi s-a parut usor bacul (l-am dat anul trecut), chiar foarte usor, da asta numa pt ca am invatat si m-am stresat vreo 3 luni cu variante, comentarii, ecuatii, functii si alte mizerii. Eu zic sa luati examenul in serios si sa va pregatiti din timp. sa nu exagerati cu invatatul si sa va impartiti timpul asa incat sa aveti vreme si chitara si o sa vedeti ca o sa fie totul "pis of cheic" :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Superman

nu am idee cum arata subiectele la oral :) are cineva idee?

Edited by Superman
Link to comment
Share on other sites

Hai mai baieti si fete, bac-ul e usor.O sa vedeti daca ajungeti la o facultate serioasa ca aveti de invatat la un singur examen cat n-aveti de invatat la toate materiile de la bac adunate.Si mai trebuie invatat si intr-o saptamana :)

 

asa zicem toti dupa ce trecem de bac...eee..a fost usor..eu i-as speria..mama ce greu a fost..o sa-l picati toti :)))))) deci puneti mana sa invatati :))) nu faceti cum am facut eu: n-am invatat si tot l-am luat..si cu nota mare :() mai putin romana scris...acolo a fost cea mai mica nota..aproape 6..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.