www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sectiune "speciala"


Guest Legion
 Share

Recommended Posts

Io credeam ca unul din scopurile comunitatii asteia e de a-i blama pe spagari

:) ce treaba are asta cu faptu ca omu vroia sa-si vanda un amp?!...e al lui?! are dreptul sau-l dea cu cat vrea...http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=14569 felix initial il dadea cu 600e...e spagar? get real...NU incalca cu nimic regulamentul anuntul lui superman...acel amp nu este unul de serie cu un pret fix ca sa putem zice ca il da mai scump decat costa el nou...

Link to comment
Share on other sites

:) ce treaba are asta cu faptu ca omu vroia sa-si vanda un amp?!...e al lui?! are dreptul sau-l dea cu cat vrea...http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=14569 felix initial il dadea cu 600e...e spagar? get real...NU incalca cu nimic regulamentul anuntul lui superman...acel amp nu este unul de serie cu un pret fix ca sa putem zice ca il da mai scump decat costa el nou...

 

 

trist dar adevarat

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui sa existe o sectiune speciala YOUTUBE. A devenit plictisitor si obositor sa gasesti pe forum topice noi deschise pentru o "bunatate" de chitarist sau mai stiu eu ce chitarist de dormitor a descoperit respectivul azi noapte pe net.

Link to comment
Share on other sites

Guest domnul Rig
Ar trebui sa existe o sectiune speciala YOUTUBE. A devenit plictisitor si obositor sa gasesti pe forum topice noi deschise pentru o "bunatate" de chitarist sau mai stiu eu ce chitarist de dormitor a descoperit respectivul azi noapte pe net.

o da! la asta ma gandeam si eu

Link to comment
Share on other sites

Trist e ca m-am gandit la asta inainte voastra :)

Va urma :)

 

trist e ca exista deja vreo 2, la fel si cu topicul "ce chitara sa-mi iau"

Link to comment
Share on other sites

cred ca-s mai numeroase

 

apoi urmeaza ce doze sa-mi iau

 

nu voiam sa risc sa exagerez. Ar merge facuta o curatenie pe forum la un moment dat, dar nu acum, ca e sesiune

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Cei ce divulga datele personalele ale userilor fara acordul acestora ar trebui banati definitiv.

 

aidi bre junk yard cum sa il banez pi alde superman?cine ne mai invata despre pedale analoage?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.