www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Castiga Un Amplificator Vox Ad30! Participa La Concurs!


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hello everyone, i'm the new guy pe aici

hmmmm...poate...beginner's luck? :) , oricum cant doar de un an si nu am foarte mari sperante sa castig, dar e foarte important pentru mine sa particip, sa fie ascultata si varianta mea alaturi de cele ale chitaristilor cu o experienta mult mai vasta decat a mea :) .

 

Astept parerile oricui care este mai experimentat decat mine, k doar asa inv.

bye bye

Cipry_Rock_Tm_Concurs_Workshop_M_C2007.mp3

Link to comment
Share on other sites

Felicitari concurentilor! Toti cei care participa la concurs vor primi un tricou VOX. Ii rog pe cei care nu vor ajunge la Workshop sa-mi trimita numele complet,adresa de livrare, telefon. Tricourile vor fi expediate prin Fan Courier.

Link to comment
Share on other sites

Guest the-mountain-song

salut...sunt incantat, tocmai am ascultat tot ce s-a postat pana acum si mi se pare ca s-a muncit ceva :)...cred ca si-au atins target-ul cei de la Vox...am muncit si eu, recunosc, insa daca baietii in general au postat piese in care ascultatorul e tinut in tensiune si incordat si..invadat de solo-uri "amenintatoare" (ceea ce este o treaba faorte misto, sa nu ma interpretati gresit), eu am preferat sa aduc in paleta asta de cantece si o varianta relaxata, destinsa, care sa-ti sugereze o plutire asa, placuta....sper sa fi reusit :)...bafta tuturor si inca o data, sunt incantat atat de iniativa voastra, cat si de compozitiile celorlalti :( noroc!

Felicitari concurentilor! Toti cei care participa la concurs vor primi un tricou VOX. Ii rog pe cei care nu vor ajunge la Workshop sa-mi trimita numele complet,adresa de livrare, telefon. Tricourile vor fi expediate prin Fan Courier.
?!?!? va rog, sper k asta nu a fost mesajul final de incheiere a inscrierilor, ca a fost postat chiar in timp ce uploadam eu piesa :)

Concurs_Workshop_M_C2007_the_mountain_song.mp3

Link to comment
Share on other sites

frumoasa ideea de concurs, o initiativa foarte buna.

 

asta e varianta mea, cantata la modul cel mai simplist, cu un singur efect, de dragul fondurilor insuficiente intr-un potential caz real :)

 

imi cer scuze pentru calitatea tonului (era cel mai putin prost pe care l-am putut gasi) si pentru cele 5-6 secunde de fundal sters (e din cauza softului :) )

 

concurs_workshop_MCM2007_doi20.mp3

 

bafta fratilor si felicitarile mele!

 

:)

Link to comment
Share on other sites

fain. foarte buna ideea cu concursu. poate la urmatorul o sa ma bag si eu...cine stie?sunt doar un copil la inceput de drum :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.