www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Care este experienta voastra cu Thomann?


justmyacc
 Share

Recommended Posts

Salutare, ma intereseaza sa stiu experienta voastra cu cei de la Thomann, ce ati cumparat si in ce stare a ajuns la voi, cat de multe detalii va lasa sufletul sa oferiti.

Pe mine ma tenteaza sa cumpar o chitara undeva pe la 1500$, si mi-e teama sa nu ajunga in bucati la mine deoarece e distanta mare ( ca presupun ca nu mi-o livreaza din Romania ), curierii se comporta cu marfa cum se comporta, etc.

M-ar interesa de asemenea daca cei de la Thomann iti pot trimite si-o comanda "personalizata" sa zic asa. De exemplu as fi mult mai linistit daca as cumpara un case si o chitara si ar fi de acord sa imi puna chitara in case si s-o livreze asa, nu sa imi livreze doua pachete separate.

Ce ma mai framanta este garantia, cum se procedeaza cu ea? 

M-ar interesa in special cumparaturi facute mai recent, ca topicuri de acum nu stiu cati ani am citit pe internet.
Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, justmyacc a spus:

 

M-ar interesa de asemenea daca cei de la Thomann iti pot trimite si-o comanda "personalizata" sa zic asa. De exemplu as fi mult mai linistit daca as cumpara un case si o chitara si ar fi de acord sa imi puna chitara in case si s-o livreze asa, nu sa imi livreze doua pachete separate.

Multumesc.

Nu o vor pune in case, am intrebat la ultima livrare, ei zic ca fiind produse diferite, din motive de garantie le trimit separat

 

Also :

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tocmai mi am luat  un Solar,niste suporturi,cabluri si o interfata pe usb cu microfon si casti,toate ambalate frumos intr o cutrie mai mare,cu cocoloase de hirtie in goluri.Deci,totul impecabil.Chitara avea cutia ei cu suporti de polistiren si sac,bagata intr o cutie mai mare, groasa.Nu am ce sa reprosez.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, adipablo said:

Tocmai mi am luat  un Solar,niste suporturi,cabluri si o interfata pe usb cu microfon si casti,toate ambalate frumos intr o cutrie mai mare,cu cocoloase de hirtie in goluri.Deci,totul impecabil.Chitara avea cutia ei cu suporti de polistiren si sac,bagata intr o cutie mai mare, groasa.Nu am ce sa reprosez.

Super, am vazut si eu unboxing-uri pe youtube cu chitari de la Thomann care vin foarte bine ambalate, dar nu erau facute de romani. Acum m-am mai linistit daca vin si la noi la fel.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.