www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Yngwie Malmsteen La Bucuresti


Skeleton
 Share

Recommended Posts

Guest Breezer
pana cand nu vad data confirmata undeva eu ma declar necredincios. E prea frumos sa fie adevarat!

Adevarat...si totusi,speranta moare ultima. Daca vin Rolling Stones la vara,anything is possible!

Link to comment
Share on other sites

Guest Breezer
Oh, please God fa sa fie dupa bac!! :)

Sa fie si in timpul bacului ca tot merg :) ...oricum e seara, asa ca nu prea conteaza.

Link to comment
Share on other sites

Spre rusinea mea, desi sunt din Bucuresti, habar nu am unde e Becker`s Guitar Center sau macar cum arata. Va rog, daca se poate, sa-mi dati mai multe detalii despre locul cu pricina, adica cat e de mare, pe unde vine, cati oameni incap etc. Multumesc

da chiar... :) nici eu nu stiu unde e

 

Becker’s Guitar Center situat în locația fostului club Eclipse (Why Not), din strada Turturelelor nr.11.

o intrebare pentru 'rockerii batrani'... inainte, nu se numea Club T, unde veneau diverse formatii si faceau repetitii, sau ceva de genu... :)

asa am auzit de la taica-miu

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

o mare rugaminte la toti cei care pot sa aiba vreo legatura cu organizatorii evenimentului, cine are ceva de spus despre data precisa a eventualului concert, etc... oare sa fi fost doar o pacaleala de 1 aprilie, intarziata?

pe siteul oficial yngwie.org, nu scrie nimic de vreun turneu in 2007, si, mai ales, scrie ca Yngwie in perioada asta trage ca disperatu' la noul album.. inclin sa cred ca nu prea are asa chef sa se plimbe pe malul Dambovitei..

si totusi, uite ce scrie aci:

 

http://www.bestmusic.ro/module.php?module=events&pag=3

Edited by felixanu'
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.