www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Rising Shadow - The New Video


Catalin S.
 Share

Recommended Posts

Dap, partea mediana este preluare dupa Django...

Mi-a confirmat mai devreme Alberto. Chiar imi povestea la un moment dat ca a avut ceva de lucru la o preluare, dar nu stiam ca despre asta e vorba. :)

Piesa mai poate fi vazuta pe YOutube, dar live cu sunet de concert. Nu trebuie decat sa tastati Rising Shadow Romania sau click pe userul YOutube catalinozaurusrex si o sa va apara lista cu ce am uploadat pana acum. :)

Link to comment
Share on other sites

Multumim oameni buni... ! :(

 

@ Iulian... asa zicem si noi, cu toate ca partea de bas de la "Django" e criminala... si chiar am urat piesa asta pana de curand. ;)

 

@ Sorin.. Dap, se poate, dar e si multa munca... B) Va asteptam s-o vedeti live, speram noi cat de curand.

 

@ Kilahead... Daca ai sti Tony cat material mai avem... Hehehee... Nu i-a fost usor regizorului sa faca montajul ala pentru ca a renuntat la multe alte imagini frumoase. ;)

 

 

Varianta finala pentru TV va fi gata zilele acestea. Momentan se mai lucreaza la imagine, se mai deschide pe alocuri pe unde este foarte intunecata, un retus final si gata... merge la MTV... :) Glumeam bre, macar la OTV sa ne vedem si tot e bine... :)

 

Multumim din suflet inca o data... ca fara prieteni... e viata grele.. (vorba unui amic) ! :)

Link to comment
Share on other sites

da .eu sunt vinovatul .. imi cer scuze . am dat un scan rapid pe site sa vad daca a pua deja Catalin link-ul dar nu am gasit nimik :) asa ca am postat si eu link-ul ..

 

referitor la acordaje .. s'a cantat in acordajul standard

 

mutumim tuturor de raspunsuri .. si celor care ne-au ajutat .. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.