All Activity
- Past hour
-
lordthesin joined the community
- Today
-
vând Kemper Profiler + Kemper Remote + Kemper Bag
Crypto replied to Crypto's topic in Pedale, efecte și preamplificatoare
6500 RON [tot pachetul] (Pret final - fix) Optiuni de plata si livrare agreate: - Predare personala Iasi/Bacau/Roman cu plata cash - Livrare prin curier DOAR cu plata in avans prin virament bancar sau Revolut. Fara exceptii ! - accept plata in rate, maxim 4 luni, cu livrare/predare la finalizarea plata ratelor - doar virament bancar/Revolut. - RON/EURO/USD la curs BNR. -
Dobby started following Chei de bass fishtail
-
Vînd chei de bass pentru upgrade sau de rezervă, 8 bucăți pe stînga (bass side) și 8 pe dreapta (treble side). Model probat, stabil și rezistent.
-
Softul este actualizat pe Catalyst CX. Cumparat in noiembrie 2024 si folosit ca power amp/monitor de scena pentru fractal, dar intre timp am trecut pe in-ears.
-
Sold.
-
Actualizare pret - 17.000 lei!
-
vicsnd started following OD/Distortion eff.
-
Vind citeva OD/Distortion pocket si stomp format : MXR Dime - 400 Lei Boss DS-1 - 300 Lei Rockman Guitar Ace + casti - 600 Lei (OD / Dist, compressor) J Rockett "Dude"- 850 Lei (emulator analogic ODS 50) OD/Dist copie hibrid ZenDrive / Centaur- 180 Lei (in carcasa Trex) TC Vortex Flanger - 550 Lei (TonePrint enabled) Korg G3 Guitar proc - 400 Lei (atasez foto in caz de inters) Boss RCL-10 Guitar Compressor + Noise Gate - 400 Lei Behringer FM 600 envelope Wah / Filter copie Line6 Otto Filter - 180 Lei Gallien&Krueger Guitar / Bass preamp / Direct Injection - 1500 Lei (solutie integrata Studio rec, Mixing desk connection, Dist, Comp, Od, multiple Front amp EQ-ing. Tranzactie in Bucuresti, fara schimburi.
-
Nu vrea nimeni splendoarea creata de Uli Behringer?
-
Vand ESP LTD VIPER-7 Baritone Black Metal + husa
Albrecht replied to Albrecht's topic in Chitare electrice
3200 ron - Yesterday
-
vând Fender American Deluxe Stratocaster Plus 2014 - Mystic Ice Blue
apocapsile replied to apocapsile's topic in Chitare electrice
Luati-o fraților că e de colecție, gât din ăsta lucrat așa abia pe ultra poate nimeriți 😉 -
vând Neural DSP Quad Cortex
TudorAdrian replied to TudorAdrian's topic in Pedale, efecte și preamplificatoare
Rezervat -
woz started following Boss Katana 50 mk1
-
Vand Marshall DSL40 Limited Edition Custom White
MariusN replied to MariusN's topic in Amplificatoare, boxe, difuzoare
Hello! Thank you for your offer but I’m looking to sell it. -
Vând pedală Carl Martin Plexi Tone versiunea cu 3 canale și alimentare încorporată. Schimb doar cu Boss GT 8/10/100 (cu diferenta unde este cazul)
- Last week
-
Ionut Guzu joined the community
-
Marcus Nalgaber started following Exclusive Clean Electric Guitar Music
-
Exclusive Clean Electric Guitar Music Secret Island Sugar Wall Blue Valley First Ballad Trees in the Sea
-
Stare: Bună pentru vârsta ei, perfectă pentru colecție, studiu sau restaurare ușoară Made in Japan (circa 1970), posibil fabricată în atelierele Matsumoku Model 310, etichetă originală intactă Etichetă McCabe’s Guitar Shop, Santa Monica, CA lipită în interior. Ton decent, tipic pentru chitarele clasice entry-level ale perioadei Corzi vechi (recomand schimbare) Estetic: urme normale de vârstă, dar fără deteriorări majore, bridge-ul se ridica putin, dar e usor de lipit Acțiune ușor înaltă, tipică pentru chitarele vechi clasice Ideală pentru studiu, decor, colecție sau proiecte DIY Se poate vedea si testa in Cluj-Napoca, trimit si prin tara si la cerere fac video cu chitara.
-
Vând o chitară electrică vintage Kingston, fabricată în Japonia (~anii '70), în finisaj red sunburst. Este un model rar, cu un singur pickup în poziția neck cu sunet cald, ideal pentru blues, rock, garage sau lo-fi. Ce s-a făcut la ea (restaurare parțială): Curățare profesională completă Bridge, nut, saddle și string retainer noi Corzi noi: Ernie Ball 2215 - Hybrid Slinky 10 Ce trebuie știut: Tonul nu funcționează momentan. Pot oferi gratuit un potențiometru nou, dar nu l-am înlocuit pentru a păstra componenta originală intactă Acțiunea este un pic înaltă, ca la multe chitare vintage din perioada respectivă (eu l-am folosit ca si slide guitar) Estetică vintage autentică, cu urme de uzura specifice vârstei, dar fără crăpături majore sau daune. Pickup-ul din neck funcționează și are un sunet specific chitarilor japoneze old-school importate in SUA in anii 60-70. Se poate testa in Cluj Napoca, la cerere trimit video si orice aveti nevoie
-
Lampa Mesa Boogie STR 430 6L6 GC
gabriel81 replied to meyhnach's topic in Amplificatoare, boxe, difuzoare
Salut. Ce nr este trecut pe lampă înainte de AC? -
daniel6677 joined the community
-
Chitara electroacustica Fender PO-220E impecabila
Ady replied to Ady's topic in Chitare electro-acustice
update pret: 3200 lei -
Beniaminbeni started following Cumpăr Xotic Rc Booster
-
Cumpăr xotic rc booster , dacă vinde cineva , aștept mesaj
-
-
Trupa rock cautam chitarist Bucuresti
baluta_mihai_sorin replied to 5corzi's topic in Căutăm instrumentist
Salut, eu sunt basist si sunt din Bucuresti. Am experienta de ceva ani, am cantat cu mai multe trupe, stiu si chitara foarte bine, am fost si inginer de sunet. Vrei sa colaboram? 0726380477 -
Line6 Catalyst 200, modeling combo, 200W
d0sk3y replied to d0sk3y's topic in Amplificatoare, boxe, difuzoare
1100! -
Chitarist Bucuresti,23 ani, caut trupa (12 ani experienta)
baluta_mihai_sorin replied to Claudiu0310's topic in Caut trupă
Salut, eu sunt basist si sunt din Bucuresti. Am experienta de ceva ani, am cantat cu mai multe trupe, stiu si chitara foarte bine, am fost si inginer de sunet. Vrei sa colaboram? 0726380477 -
Caut oameni pentru trupa Hard rock / Glam Metal
baluta_mihai_sorin replied to Heat's topic in Căutăm instrumentist
Salut, eu sunt basist si sunt din Bucuresti. Am experienta de ceva ani, am cantat cu mai multe trupe, am si inregistrari. Vrei sa colaboram? 0726380477