www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Still din urmatorul videoclip IRIS


Guest cri050871

Recommended Posts

Keep on topic or else.

 

legat de incidentul 'wikipedia': sa zicem ca am aflat cine a facut modificarea, si persoana respectiva n-are nici o legatura (de afaceri/etc) cu cri050871. acest text se vrea un soi de reinstituire in pozitie de user a lui cri050871. nu cereti detalii, nu le vom da.

Link to comment
Share on other sites

Guest mateiutzu

voila : "Iris a terminat de filmat videoclipul celui de-al doilea single de pe albumul "Iris Maxima", pentru piesa "Vino pentru totdeauna". Filmarile au durat doua zile si s-au desfasurat in mai multe locuri de la marginea Bucurestiului, in zona in care ar fi trebuit sa fie Portul Bucuresti, pe drumul vechi Calarasi-Constanta, pe o plaja din apropierea Mangaliei si la Spitalul de Urgenta din Mangalia. Prima zi de filmare a fost si cea mai grea pentru membrii trupei, ei fiind nevoiti sa se trezeasca foarte devreme pentru a fi prezenti la locul de filmare la ora 5. A doua zi, cei din echipa au inceput treaba de la ora 10 si au terminat filmarile seara tarziu. Eroii principali din povestea clipului sunt doi tineri casatoriti, care se hotarasc sa se desparta, desi au impreuna un copil. Copilul celor doi sufera un accident de masina destul de grav. Actorii care ii interpreteaza pe cei doi tineri sunt Daniela Nane si Denis Stefan. Videoclipul va fi difuzat in curand pe toate posturile muzicale de specialitate. "

 

- Romania Libera 18 sept. 2006

Link to comment
Share on other sites

Guest mateiutzu

Da' pana la urma cine a scris chestia aia de pe Wikipedia ? De ce nu ziceti ? E ceva de ascuns ?

Oricum se poate afla de la ANISP, dupa ip-ul lasat in "history" ... dar ar fi frumos sa ziceti voi.

Link to comment
Share on other sites

Guest mateiutzu

nu stii faza ? e de ieri ... dar au sters-o baietii ca a facut unu' o tampenie din cate am inteles ... dar cica nu se discuta despre asta asa ca ... we will never know. :)

Link to comment
Share on other sites

pai asa e in rgc... te destituie din postura de admin si nici macar nu-ti zic (asa ca de ce va mai mirati :))

 

EDIT: Nu mai fiti curiosi. Cand o sa pricepeti ca sunt lucruri mult mai importante ca barfa pe rgc? :) Mai iesiti si voi la un film bun ! :)

Edited by Stefan
Link to comment
Share on other sites

Guest mateiutzu

Tot nu m-a lamurit si pe mine nimeni la ce dreaq ii trebe lu' Boro bass cu 6 corzi cand lui si 4 ii sunt prea multe. :) PACE!

s-a mai explicat o data .... pe scurt ... cu 6 corzi obtii o paleta mai larga de tonalitati. O nota care se face pe tasta 20 de exemplu ... suna mult mai frumos si mai plin daca este facuta pe primele taste aleg grifului. D-aia se utilizeaza basurile cu 6 corzi.

Link to comment
Share on other sites

Guest domnul Rig

s-a mai explicat o data .... pe scurt ... cu 6 corzi obtii o paleta mai larga de tonalitati. O nota care se face pe tasta 20 de exemplu ... suna mult mai frumos si mai plin daca este facuta pe primele taste aleg grifului. D-aia se utilizeaza basurile cu 6 corzi.

Subtilitatea nu-i punctul tau forte, eh? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO

Subtilitatea nu-i punctul tau forte, eh? :)

Chiar deloc se pare sau a evitat omul sa intre la "barfa". :) PACE!

 

eu nu m-am prins de ce unii se cred asa destepti :) .. n'o fi Boro megabassist, da merita cateva boabe de respect totusi.... PACE!

Nu si al meu.Domnul Boro nu va avea parte de nicio farama de respect din partea mea si aici e o problema personala.PACE!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.