www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

RGC-isti din IASI


rebiga mihai
 Share

Recommended Posts

concert in iasi de muzica rock..

marti seara la ora 20:00 in club Sundays (pentru cei care nu stiu - la parterul casei de cultura a studentilor.. fostul etos)

canta trupa RAVA si Gandacii Nebuni sau cam asa ceva.. trebuia sa cante si SOUL DREAM insa au probleme cu tobarul care cica ar fi in spital..

be there!!! o sa fie frumos.. sper!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Mai care a cumparat marshall-ul ala de la muzica cu 13 mil ca mie mi s-a parut f scump,un mg15 dfx?Voua nu vi se pare mult?

 

s-a dat ala?? oricum,a stat ceva timp in magazin..parca :)

eu zic k e cam foarte scump :) ..dar poate ma insel..

Edited by kdavru
Link to comment
Share on other sites

mah deci in ceea ce priveste magazinele de muzica putem zice ca piata din iasi e umpic cam limitata..nu exista decat vreo 2..

dar na...decat deloc,bun si asa..

cat despre preturi,uitati-va prin magazin si apoi la vreun price list din afara si faceti comparatia :)

sincer,parca as prefera sa merg la prosound decat la muzica..mai ai ce proba pe acolo.

Edited by kdavru
Link to comment
Share on other sites

mah deci in ceea ce priveste magazinele de muzica putem zice ca piata din iasi e umpic cam limitata..nu exista decat vreo 2..

dar na...decat deloc,bun si asa..

cat despre preturi,uitati-va prin magazin si apoi la vreun price list din afara si faceti comparatia :(

sincer,parca as prefera sa merg la prosound decat la muzica..mai ai ce proba pe acolo.

 

 

La prosound nu e manelisti...la Muzica e...si e inca multi!!!

 

 

E sincer consumabilele mi-le cumpar de la muzica ca sunt mai ieftine in general si ca aduc constant corzi D'Addario...singurele corzi mai omenesti care le gasesti prin IASI...

 

 

...si atat...astea-s cele doua mari magazine...ma rog si ala de pe sf lazar...

 

 

:):):)

Link to comment
Share on other sites

La prosound nu e manelisti...la Muzica e...si e inca multi!!!

E sincer consumabilele mi-le cumpar de la muzica ca sunt mai ieftine in general si ca aduc constant corzi D'Addario...singurele corzi mai omenesti care le gasesti prin IASI...

...si atat...astea-s cele doua mari magazine...ma rog si ala de pe sf lazar...

:):):)

 

in ala de pe sf.lazar am intrat o singura data in viata mea :(

da,si la muzica am intrat de vreo 2 ori cand mi-am luat tot d'addario(demuult de tot)

asta e ...nu ma plang..oricum , chiar daca ar fi fost mai multe magazine scorurile nu scadeau drastic-doar cat sa asigure existenta unei mici concurente intre ele.

deci..sa nu ne plangem prea tare B)

Link to comment
Share on other sites

Eu stau pe langa muzica asa ca trec destul de des pe acolo.Georgik stii cumva ce cabluri mai bune de kitara au pe acolo?

pai... :) nu prea le am cu instrumentele electrice, deocamdata le frig la rece :) adik cu instrumente reci...am o clasica si o acustica :)

da` vorbeste cu Vitalie ca e de treaba omu, te ajuta

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.