www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

RGC-isti din IASI


rebiga mihai
 Share

Recommended Posts

eu propun asa:

nu sa divizam RGCul, ci doar sa facem un subforum care sa se cheme RGCIs (pt asta rugam mult adminii...Cosmin, poate ne ajuti si pe noi), exact cum au zis Radu si Mihai: sa ne cunoastem mai bine , sa organizam intalniri, sa aflam stiri despre evenimentele din IASI, sa ne ajutam etc

...sugestii-propuneri... :):):)

Link to comment
Share on other sites

nu ma intelegeti gresit, si eu sunt iesean si mult mi-ar placea sa vad ca se misca si in iasi ceva si poate cand mai vin si eu pe acasa sa am cu cine iesi la un jam oleaca. insa treaba asta se poate face si fara subforum sau alte chestii de-astea care mai mult va dau ocazia sa stati pe internet. threadul asta exista de ceva vreme si nu vad nici macar vreo propunere de genu "hai ba la un jam". daca ma gandesc mai bine, nici aia din timisoara sau constanta sau oradea nu au subforum. cu alte cuvinte, imi pare rau ca nu ma pot implica pentru ca ajung rar prin iasi, in schimb daca veti organiza ceva si voi fi in acolo, puteti conta pe mine.

Link to comment
Share on other sites

mai io chiar nu cred ca ar fi nevoie de un subforum asa cum l-ati numit voi..

io cred ca pe acest thread ne putem face treaba linistiti.. chiar nu vad rostul sa avem noi subforumul "RGCIs" cand este deschis asta aici..

ce aveti nevoie de confidentialitate fata de ceilalti membri rgc din alte orase?.. oricum ar avea si ei acces.. asa ca sfatul meu e sa nu va mai agitati si sa ramana threadul asta deschis ca e la fel de util si fara prea mult chin si stres..

de ce vreti sa fim noi altfel decat ceilalti? sa avem noi motzul mai mare? :)

peace to all of you!

Link to comment
Share on other sites

mai io chiar nu cred ca ar fi nevoie de un subforum asa cum l-ati numit voi..

io cred ca pe acest thread ne putem face treaba linistiti.. chiar nu vad rostul sa avem noi subforumul "RGCIs" cand este deschis asta aici..

ce aveti nevoie de confidentialitate fata de ceilalti membri rgc din alte orase?.. oricum ar avea si ei acces.. asa ca sfatul meu e sa nu va mai agitati si sa ramana threadul asta deschis ca e la fel de util si fara prea mult chin si stres..

de ce vreti sa fim noi altfel decat ceilalti? sa avem noi motzul mai mare? B)

peace to all of you!

 

Punct lovit.

 

 

In mod normal iesienii sunt mai cu motz... :(

 

 

:):):)

Link to comment
Share on other sites

i-am trimis un PM, sper sa raspunda favorabil

 

Dmc si rebiga mihai au dreptate.

Un subforum dedicat unei zone geografice a tarii s-ar justifica daca intr-adevar ar fi o activitate foarte intensa si s-ar calca intre ei cei din Iasi cu cei din Constanta si Cluj (exemple aleatoare). In afara de incarcarea structurii de arbore a forumului nu vad nici un beneficiu la ora asta

Daca experienta va arata contrariul vom face subforumul cu mare bucurie.

Link to comment
Share on other sites

dragi colegi ieseni, cu totii cunoasteti magazinul Muzica din iasi :)

intrebarea mea este: cum il cheama pe patron? :):):(

sigur il stiti daca ati fost p`acolo (tuns scurt cu accent moldovenesc)

as vrea sa aflu...

 

 

te referi cumva la cristi garlea? B) sau poate ma insel..s-or mai fi schimbat patronii...

Edited by kdavru
Link to comment
Share on other sites

Ma refeream la respectivul cristi garlea...care din ce stiam eu era patron la pro sound...la muzica nu stiu cine-i, sorry...

:):):(

 

e la pro sound intr-adevar..sorry..confuzia e a mea.. :)

Link to comment
Share on other sites

paradox...

tocmai am sosit de la concert

solistul trupei compact a sustinut sus si tare ca ei nu fac play back

atunci cum dracu s-auzea chitara fara ca el s-o atinga?>>>paradox

negativ sau play-back?

 

 

pe Re-aktiv i-am auzit pt prima oara...mi-au lasat o impresie placuta...chiar imi plac baietii, si vocalistul chiar le are :)

:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.