www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu forumisti


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest mariusdobre

Sa ma bag si eu in seama......:)

Asta este mecla mea....

 

PS: era sa uit, salutari FELIX!!!

Nu ne-am mai auzit de ceva vreme.

 

Bafta tuturor!!!!

post-1516-1150875944_thumb.jpg

post-1516-1150875966_thumb.jpg

post-1516-1150875983_thumb.jpg

post-1516-1150876031_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum am promis, revin cu poze noi, din noua locuinta.

Net inca nu am, as vrea sa-i multumesc pe aceasta cale vecinului (care o fi el) de la care ma "aprovizionez" cu net prin wireless lan.

 

post-1237-1150193848_thumb.jpg Asa arata momentan sufrageria, cam jalnic... post-1237-1150193809_thumb.jpg Terasa

 

post-1237-1150193759_thumb.jpg Baia post-1237-1150193887_thumb.jpg Gradina

 

post-1237-1150193781_thumb.jpg post-1237-1150194549_thumb.jpg Camera mea. Era clar ca asta va fi prima camera aranjata din casa, nu?

 

Mai e mult de lucru, de despachetat, de aranjat, de cumparat. Sper sa fie totul gata intr-o luna, pana la concediu.

cel mai tare e pe departe shobolanu ala de pe capacu de la wc :)

Link to comment
Share on other sites

ai surfing with the alien pe vinil..

but you kinda fuzzed the bookcase

 

Il am chiar dublura. Ala de acolo e variant "ieftina", cea reeditata. E de dat. Cea valoroasa e cu Silver Surfer in relief si complet argintiu, nu alb (ala nu e de dat :) )

 

E, alea sunt rafturile din camera mea. Bookcase-ul adevarat e in sufragerie.

Link to comment
Share on other sites

Guest mariusdobre

sal Felix!!!

Cu cantatu', cu insuratu', etc.

Toate bune si frumoase...

:)

ID: mariusdobre2001

 

Ne mai auzim!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ia te uita Toni. Cu o zi inaintea probei scrise la Romana de la BAC.. asta era acum un an.post-534-1151667380_thumb.jpg

Nu puteam dormi.. eram obligat sa stau la 60 de grade cu fata in sus. Un chin.. O acnee care ma coplesise, puroi in toata fata, nu mai puteam deschide un ochi.. nu ma puteam odihni calumea..

Cu toate astea, am reusit sa iau 8.85 :) Si da.. nu am lasat-o deloc jos din mana :)

post-534-1151667620_thumb.jpg

Edited by Geiger
Link to comment
Share on other sites

Ia te uita Toni. Cu o zi inaintea probei scrise la Romana de la BAC.. asta era acum un an.post-534-1151667380_thumb.jpg

Nu puteam dormi.. eram obligat sa stau la 60 de grade cu fata in sus. Un chin.. O acnee care ma coplesise, puroi in toata fata, nu mai puteam deschide un ochi.. nu ma puteam odihni calumea..

Cu toate astea, am reusit sa iau 8.85 :) Si da.. nu am lasat-o deloc jos din mana :)

post-534-1151667620_thumb.jpg

Lasa bre, bine ca s-a rezolvat... eu cu putin timp inainte de admiterea in liceu mi-am rupt mana dreapta la fotbal de a trebuit pusa in ghips... :)

 

Sunt dreptatici, evident...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Am luat niste cazaturi cu bicicleta unui prieten.. sunt fragezit rau, mi-a scos mama niste pietricele din cot.. nici nu stiam ca au ramas in mine dupa ce m-am spalat.. am toata partea dreapta avariata: cot si genunchi cu taieturi adanci, tre' sa am grija cum stau pe scaun ca sunt luat si in sus pe picior calumea.. zici ca sunt trecut prin razatoare. Partea stanga este doar julita. Cam doare, ustura, dar una peste alta(asa.. mai pervers) m-am simtit foarte bine :)

post-534-1153313905_thumb.jpg

post-534-1153313990_thumb.jpg

post-534-1153314013_thumb.jpg

Edited by Geiger
Link to comment
Share on other sites

Guest claxonn
Am luat niste cazaturi cu bicicleta unui prieten.. sunt fragezit rau, mi-a scos mama niste pietricele din cot.. nici nu stiam ca au ramas in mine dupa ce m-am spalat.. am toata partea dreapta avariata: cot si genunchi cu taieturi adanci, tre' sa am grija cum stau pe scaun ca sunt luat si in sus pe picior calumea.. zici ca sunt trecut prin razatoare. Partea stanga este doar julita. Cam doare, ustura, dar una peste alta(asa.. mai pervers) m-am simtit foarte bine :)

 

ohoooo... frumoasa belitura. Take care! Asa se invatza!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.