www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu forumisti


Cosu
 Share

Recommended Posts

Killahead ma bucur ca-ti plac pozele ... este o pasiune ceva mai veche decat muzica .. acum ca tot ai amintit si tu de pasiunea veche pentru sport .. am facut si eu aproape 10 ani de gimnastica, am avut probleme cu sanatatea si am renuntat .. a urmat fotografia si la foarte scurt timp muzica .. si pentru mine muzica este o placere, in sensul evidentiat de tine ... si ma bucur ca am reusit cat de cat sa o pastrez asa ca pe o "simpla" pasiune. De fotografie m-am reapucat, hai sa zic mai serios, relativ recent si sper sa invat mai multe despre arta asta. Acum ... din culisele pozelor cu palaria ... eram aproximativ la 4 ace in partea de sus .. nu am avut rabdare sa-mi trag si pantalonii de la costum, eram in chiloti ... iar pozele le-am facut urcat pe un scaun cam subred ... asta ca sa profit de tavan .. singurul loc fara umbre si relativ curat din casa :) ... lumina este naturala .. de pe geam.

 

Baragan .. da .. am pozele calului ... din fata clubului ... am sa le caut fiindca am foarte (ffff) multe poze si am sa le postez pentru tine ... pana una alta .. iaca si un "prim plan" cu tine .. la scurt timp dupa formarea formatiei .. era Dedu la tobe .... hehe .. poza asta a suportat multe cafele varsate si alte peripetii ...

post-241-1142618163_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest dadius

:) Asta e pretul emigrarii nenicule :) Oricum stai linistit ca ultima poza nu e facuta de la mine de pe geam. Presupun ca la aia te referi. In schimb asta e: post-1361-1143114847_thumb.jpg. :)

 

Hai noroc

Edited by dadius
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Atelierule, pai baga mey ceva si pentru urechile noastre :)

 

 

Tovarasi stati usor, ca noi cu capitalismul o prindem mai greu...

Ce nevoie e la urechile dvs? daca este vorba de muzichie, incercam curand sa ne facem si auziti. Suntem inca legati cu niste foi de hartie de niste tovi. dar scapam curand si ne facem auziti, de nu mai scapati de noi.

Si poate gasim atunci si basistul ...ACELA!

 

Merci si pentru vestile proaste. Ca lumea servicii de info!

Poate scapam si din asta...

 

Traiti!

Edited by Atelierul
Link to comment
Share on other sites

Guest Supercow

eu, poze mai proaspete...

 

in prima sunt eu si cu cea mai fidela prietena a mea, halba.

in a doua eram io privind soarele..parca

in a 3-a aveam 14 ani si era iarna..and that's it folks!

 

minoreeeeee

post-666-1145465892_thumb.jpg

post-666-1145466076_thumb.jpg

post-666-1145466150_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.