www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu forumisti


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

daca mi-am permis prea mult,modificand si atasand poza(poza Azraellei),cer scuze si rog moderatorii sa sterga postulpost-200-1129475904_thumb.jpg

Nu e rau ce ai facut tu acolo, dar isi pierde din naturalete ... se pierde si trasatura fetei care altfel sustine lacrima cu pricina.

Sper Azraelle sa anunte daca este cazul ca postul tau sa fie sters. Apoi daca tot ai tu chef de modificari estetice ia si tu o poza cu cineva urat (eu de exemplu, ca Azraelle are tot ce-i trebuie) si fa-o asa mai ... :)

Link to comment
Share on other sites

Mda... vad ca toti isi pune poze... hai sa pun si eu :)

 

@Moisoiu... am fost si eu acolo... ati stat cu cortu acolo la digu pescatoresc?? e super marfa terasa aia de acolo, la 9 dimineata ne trezeam cu jazzz... o adevarata placere, ne sculam de la masa si nu stiam unde sa ne ducem si ne asezam la loc, mai luam o beree... super fain a fost :) (sorry de offtopic, da ma bucur ca lumea mai stie de anumite locuri marfa )

 

da.. si acu dati cu rosii :)

post-6-1129569210_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Hehe mersi hihi . . . se mai gaseste cate-un inapoiat care sa zica sa ma tund dar io imi vad de ale mele (de n-am frati rokerasi cu care sa ma "bat" pe acolo) plus ca io l-as vrea mai lung.. da am rabdare cu el si o sa creasca :)

 

Btw. ma duceam eu frumusel intr-o zi la meditaii si niste cioroi pe la mine (io deja traversasem pe partea cealalta a strazii) urla la mine :Roakere , partidul te vrea tuns !!! ... eu eram pe jos de ras... mdeah educatia romanilor. . .

 

Asteptam poze si de la tine!!

Link to comment
Share on other sites

Mda, mereu exita o 'portita de scapare'. Pentru cei care au terminat/fac Mishu..doi ani am reusit s-o 'dodge-uiesc' fara probleme pe doamna profesoara Bucur Cassandra.. bine, trebuia sa tin parul legat la orele de germana, dar e un pret mic de platit :)

 

Edit: Bine, poate era un avantaj faptul ca eram bun la germana... :)

Link to comment
Share on other sites

Ce ma ??? :)

Inca se poarta fazele astea comuniste ??? :)

Despre ce liceu e vorba ca as avea un gand asa ascuns... ? :(

 

P.S. Da' si tu fraier ca te-ai conformat... :)

Este vorba e liceul Aurel Vlaicu, care acum este Colegiu domne`. Eu in cls a 9a, am avut o problema cu nota la purtare pe semestru 1, si nu vroiam sa se faca din nou consiliu si sa se scada nota la purtare. Oricum, in clasa a 12a ma voi revansa B).

 

Aaaaaa.. si ca sa vedeti faza tare, la inceputul anului scolar, nea tzoca (directoru, mare bulangiu) zice: Dupa cum scrie in noul regulament, partidul nostru va vrea tuns, roacarilor ! Si fara tricourile alea negre ;)

Link to comment
Share on other sites

asta ca sa intelegeti de unde incepe indoctrinarea cu "valorile" de ***** din tara asta care in curand se va numi rromania. la primavara imi depun actele pentru canada... si adio comunisti, prosti, inculti si alte specii de idiotzi.

 

Hihi, cand mi-au spus in liceu sa ma tund, m-am tuns la 0 si a doua oara n-au mai indraznit sa imi mai zica nimic :)... mama lor de curve betzive.

 

Scuze dar n-am putut sa ma abtin.

Link to comment
Share on other sites

asta ca sa intelegeti de unde incepe indoctrinarea cu "valorile" de ***** din tara asta care in curand se va numi rromania. la primavara imi depun actele pentru canada... si adio comunisti, prosti, inculti si alte specii de idiotzi.

 

Hihi, cand mi-au spus in liceu sa ma tund, m-am tuns la 0 si a doua oara n-au mai indraznit sa imi mai zica nimic :)... mama lor de curve betzive.

 

Scuze dar n-am putut sa ma abtin.

 

crezi ca in canada n-ai sa dai peste comunisti/prosti/inculti ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Bai!Vorbesti cu un "/" in devenire!Uiti cum canta el in desert, in November Rain?????:):lolsign::):lolsign::) Fara amp, fara cablu...Asa ca...ciocu' mic!...Glumesc si eu :(

Edited by Baumwolle
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.