www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu forumisti


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest cdaugustin

da-mi un mail la bogdan.roman@ubisoft.com si te rezolv cu munca :) asta daca esti interesat sa fii game tester.

 

 

Benson taica, vreau eu game tester si programator :)

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

Benson taica, vreau eu game tester si programator :)

 

 

si care parte din

 

da-mi un mail la bogdan.roman@ubisoft.com si te rezolv cu munca wink.gif asta daca esti interesat sa fii game tester.

 

nu o intelegi?? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cdaugustin

si care parte din

nu o intelegi?? :)

 

ce ii faci sunt din iasi si deja sunt angajat ca programa(mbala)tor.... dar mi-as dori sa lucrez in domeniul ala.

Link to comment
Share on other sites

hmmm ... hai si cu mine inca o data. de data asta intr'o ipostura mai serioasa! :)

deci, eu la filmare. pt cei care nu ma stiu, sunt cel cu boom-ul (prajina cu microfon) si cu fostex-ul. :)

post-62-1129240211_thumb.jpg

post-62-1129240240_thumb.jpg

post-62-1129240262_thumb.jpg

post-62-1129240280_thumb.jpg

post-62-1129240354_thumb.jpg

post-62-1129240370_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

azraelle nu te complica cu camera digitala

cele mai bune aparate raman cu film

si uneori aparate vechi sunt mult mai bune decat aparate digitale aparute acu (cel putin pt fotografi prof)

si tot alb'negru si sepia rule! :)

Link to comment
Share on other sites

azraelle nu te complica cu camera digitala

cele mai bune aparate raman cu film

si uneori aparate vechi sunt mult mai bune decat aparate digitale aparute acu (cel putin pt fotografi prof)

si tot alb'negru si sepia rule! :)

Ai dreptate ... dar pentru asta trebuie sa te ocupi personal de developari si fixarea pe hartie ... acolo este o parte din arta fotografica ... mai ales alb-negru. Aparatele profesionale sunt foarte scumpe dar se mai gasesc si aparate vechi la preturi acceptabile. Oricum pe la urma in procesul de import pe calculator ajungi cam la aceeasi calitate care o ai daca faci poza cu un aparaat digital mai bunicel. Azraelle dincolo de calitatea pozelor, (care depinde de resursele materiale, banuiesc ca la varsta ei sun destul de mici) ... are idei, si chiar mai mult, are talent la portrete .. este un domeniu foarte dificil in arta fotografica ...

 

Bun .. ca sa offtopic definitiv ... ca vad ca-mi permit ... :) postez si eu ceva ... a doua poza se cheama "Eu plec de aici" .. si asta si fac ... PA!

post-241-1129471792_thumb.jpg

post-241-1129472314_thumb.jpg

post-241-1129472343_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.