www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu forumisti


Cosu
 Share

Recommended Posts

Total offtopic : oamenii se inrosesc si dupa ce consuma oarece cantitati de alcool. Vorbiti cu preo. O sa va confirme :)

 

asa e ... adi se inroseste la fata la fiecare repetitie :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

daca am invatat ceva in viata asta...si am invatat...cel mai important lucru a fost(si in calitate de prieteni ai mei vi-l spun si voua):trei chestii nu se imprumuta:prietena/sotia, chitara si masina...avand in vedere k masina n-am .... :)

post-371-1127335180_thumb.jpg

post-371-1127335533_thumb.jpg

Edited by mario_d
Link to comment
Share on other sites

Poze, poze, poze si iar poze ...

1 - Michel speriat de unele posturi ...

2 - Nutcracker in actiune ...

3 - Inainte sa ma apuc de cantat

4 - Filozofand dupa o masa copioasa cu paine si 20 de beri ... undeva in 2MAI

5 - Batut si ars de soare cu mintile luate de tot

6 - Asta nu stiu ce este ...

7 - o animatie ..

post-241-1127406402_thumb.jpg

post-241-1127407366_thumb.jpg

post-241-1127407558_thumb.jpg

post-241-1127407749_thumb.jpg

post-241-1127407947_thumb.jpg

post-241-1127408134_thumb.jpg

post-241-1127408264.gif

Link to comment
Share on other sites

mda, in urma unui chef de sambata. rezultatul, 14 oameni, 24 de sticle de vin, 2 baxuri de bere, 2 litri de tuica, un adormit in cada, doi adormiti pe balcon, o casnicie aproape destramata, o faza de ***** facuta de mine.. eh, trageti voi concluziile din ce urmeaza

post-307-1127893450_thumb.jpg

post-307-1127893524_thumb.jpg

post-307-1127893571_thumb.jpg

post-307-1127893620_thumb.jpg

post-307-1127893638_thumb.jpg

post-307-1127893661_thumb.jpg

Edited by Symbolic
Link to comment
Share on other sites

Ce inocent par :)

Salut Geiger bine ai venit pe forum .. acesta nu este un mesaj automat din partea moderatorilor .. ci este din partea mea. E adevarat, pari tanar in poza ... si cum nu ai trecut data nasterii la detalii o sa ramanem cu senzatia ca esti foarte tanar. INOCENT? ... asta este o calitate asa ca fi mandru de ea!

Link to comment
Share on other sites

Respectele mele michel. In doua luni fac 19 ani. Poza aia este facuta pe 19 aprilie anu' curent in timp ce trageam un chiul sa-mi fac poze pentru actele scolare... am dat o fuga cu un coleg acasa si nu m-am putut abtine sa zdrangan :) . El avea un mobil cu camera foto si ete-ma :) . Eheee.. ce amintiri placute am cu chitara aia dintr-a 12-a.. certuri cu mama: "de ce nu inveti? da-mi chitara!" eu: "Plec de acasaaaaaaaaaaa!!!!" S-au dus... Acum sunt student si mi-o dat mami bani de un Jackson JX10. Sunt mort dupa ea... dark metalic blue, 3 doze. By the way.. poate ma ajuta cineva: CUM SE MONTEAZA BARA DE TREMOLOOO ????? Sunt innebunit ca nu stiu cum.. am incercat, dar ceva imi scapa :) Cine poate sa-mi ofere realtime help here is my Yahoo ID: geiger2k.

Link to comment
Share on other sites

Pai acum depinde cum te porti cu ea pentru ca la "furatul" asta cam participa si fata...

Altfel se numeste viol, nu ? Deci... are consimtamantul ei first... Aici femeia e de vina...

Dar "Atentia la neatentie" a barbatului trebuie avuta grija inca de la primele intalniri ca ea "saraca" nu are nici o vina. La ele nu se vede, pe cand la barbati da. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.