www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu forumisti


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest packardb
packardb, daca o sa vinzi vreodata Samick-ul ala, sa ma anunti. :)

12499[/snapback]

mda...sa stii ca are o mica buba cu Floyd-ul, si este foarte bluesy ...I like it ..problema e ca inca nu stiu cum sa-l gadil ...Nu vreau sa-l vand, in schimb ma intere un Fender Std Strat :) ce zici ..unde testam unul LH? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

felix, asa ca fapt divers, nu credeti ca a-ti fost off topic rau de tot??? parca topicul se chema Poze cu forumisti, nu discutii pe marginea chitarii unuia sau altuia.

 

am si eu io intrebare, asa cum poti muta posturile unor oameni care au fost off-topic (in alte topicuri, si alte momente) la Sandbox, dc nu poti muta si propriile tale posturi acolo?? sau tu nu esti demn sa ti se mute posturile la sandbox???

 

 

merci pt atentia acordata, si stiind ca am fost off-topic astept sa imi fie mutat postul la sandbox, cum de fapt ar trebui facut cu toate off-topicurile.

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

omule, nu sunt eu in masura sa decid cine posteaza off-topic, ci numai sa imi dau cu parerea, tocmai de aceea nu sunt admin. ceea ce am facut eu mai sus este numai sa imi dau cu parerea, iar parerea mea este ca ati fost off-topic, prin simplul fapt ca, parerea mea este ca acest topic este numai pt a posta poze cu forumistii, nu de a se discuta pe marginea lor.

 

bafta!

Link to comment
Share on other sites

Guest packardb
N-am vazut Fender pe stanga in mag. din Bucuresti. Chiar m-ar interesa sa ma joc un pic cu Samick-ul ala al tau. Daca ai chef sa ne vedem intr-o zi, sa ma anunti. Thx.

12525[/snapback]

 

cu cea mai mare placere...cand ajungi in Buc ...sau ...cand trec prin PL we'll make it happen...si eu voiam sa ascult ultima ta achizitie :) ca vad ca Hora e in concediu...

 

Nu sunt LH-uri Fender in mag din Romania multumita celor ca Andrei (nu_mai_stiu_cum) care nu e interesat sa vanda, ci probabil doar sa consume banii taticului.

Exista in Telecaster, dar nu l-am atins ...nu stiu de ce, sunt atras de Blues si Strat :) ...pacat ca nu ma cheama Jimi :)

Link to comment
Share on other sites

multumita celor ca Andrei (nu_mai_stiu_cum) care nu e interesat sa vanda, ci probabil doar sa consume banii taticului.

Bre, stop... :) ca esti pe cale sa incepi o discutie referitoare la banii parintilor fara de care "unii" nu pot trai si apoi nu e bine... n-o sa hie lumea de acord cu tine...

Stiu io ce zic... :)

 

 

Scuze de offtopic... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest packardb
Bre, stop...  :) ca esti pe cale sa incepi o discutie referitoare la banii parintilor fara de care "unii" nu pot trai si apoi nu e bine... n-o sa hie lumea de acord cu tine...

Stiu io ce zic...  :)

Scuze de offtopic...  :)

12543[/snapback]

nu vreau sa fiu aiurea ...dar nu te supara...daca in Ro nu gasesti nimic LH, e grav...

Nu iti vine sa faci comanda si sa-ti vina peste cateva luni, poate nu-ti permiti sa mergi afara...sau alte chestii...vreau sa testez si eu un Strad ...ca dao-n ma-sa ...sunt dispus sa dau banii pe el...

Doar ca de...nu e rentabil pentru ProGuitar sa aduca o chitara Fender Strat ...ca deh ...raman cu el pe stoc...

Numai ca in Romania nu sunt doar eu LH...este si Felix, este si tipul de la care am luat Samick-ul si tot asa...doar ca deh...asta e cu afacerile din RO...

Cand vrei sa cumperi ceva tre sa treci prin niste procedee de nu-ti mai vine nici sa canti la chitara...pe Samick am dat in jur de 300E si pe statie inca 4 mil ...ideea e ca per total a facut cam 20 (cabluri + o pedala + alte nebunii)...daca aveau pe stoc la ProGuitar crede-ma ca nu stateam pe ganduri sa-mi iau un Fender...dar deh...asteptam cateva luni bune ca sa-l folosesc ...

Link to comment
Share on other sites

Guest rhcp_guitarist

mei Ninja c poze psihedelice ne-ai pus aici...smecherule :) aici nu e matrix :)

Marineatzo,tot timpu ma copiezi..o felie d pizza se confisca :)

Link to comment
Share on other sites

Guest marina

nu prea stiu cum sa le maresc!!lasa ca merg si asa,daca o sa reusesc o sa le pun marite!!!macar se vede ceva!!

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun

 

-frumoasa ....... si refexie in masina :(

 

-daca erau si mai mari era perfect :)

vesnic nemultumit

12700[/snapback]

 

..Cosu a fost prins de 2 ori cu mata in sac... :)

...aici tot ce spui poate fi folosit impotriva ta... :)

Link to comment
Share on other sites

Umm ai incercat si nu a mers?

That's odd

Incearca as le micsorezi ...

Pt asta poti folosi Irfanview ( http://www.irfanview.com/ ) si folosesti apoi optiunea File -> Batch Conversion/Rename (selectezi pozele si apoi apesi pe Set Advanced options . Aici poti seta rezolutia pozelor micsorate).

 

 

Ontopic:

ce-am facut rau ? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest om__bun

ce-am facut rau ?  :)

12741[/snapback]

 

mda...sunt sigur poti da argumente logice pentru ce ai afirmat.... :) ..si oricum ...de baietii de la automatica si calculatoare nu ma iau.....ca de obicei..mi-o cam fur... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.