www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu forumisti


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest guitar_grl

si cateva de eu :)

In poza de la concert eu sunt aia cu aparatu...pozam my fav rock band :) @coke live

Edited by guitar_grl
Link to comment
Share on other sites

nota 10 pentru basista cu codite din poza 3 :).. iata cum traditia traieste in armonie cu tehnologia :)

Multumesc in numele ei, am sa ii transmit complimentul tau. Numele ei este Ana Sarbescu si este o instrumentista polivalenta (canta si la chitara si vocal) un real talent, si un om fain la fel ca ceilati colegi din Ceata. Sunt convins ca veti mai auzi de numele ei. Cat despre traditie ea nu va disparea in fata atacului tehnologic, daca vom stii sa muncim sustinut si impreuna, macar un pic. Sunt doua mii de ani in joc, din pacate cei mai multi dintre noi, inca isi alearga caii verzi...

Edited by Atelierul
Link to comment
Share on other sites

Guest costi iorga

Si eu o poza, doua...

Akira + Costi (Cutiest Bordeaux Dog evva)

post-5156-1186838004_thumb.jpg

 

Cu Manu la Bucuresti la beraria aia cu nume nemtesc, de pe langa Casa Poporului (nu mai stiu cum o cheama... :) )

post-5156-1186838129_thumb.jpg

Edited by costi iorga
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Manolescu

Salut! Manolescu aici. Frumos acest forum. Sunt cam nou pe aici si nu stiu cum sa depun poze de pe hard in posturi. Se poate doar prin links precum photobucket sau care e treaba? :)

 

Edit:

 

Aha, m-am prins. :)

Edited by Manolescu
Link to comment
Share on other sites

Salut! Manolescu aici. Frumos acest forum. Sunt cam nou pe aici si nu stiu cum sa depun poze de pe hard in posturi. Se poate doar prin links precum photobucket sau care e treaba? :(

 

Edit:

 

Aha, m-am prins. :)

 

Il imitai pe Vai?! Numa' ala mai sufla-n chitara de-o face sa sughite orgasmic. Cica e magie, sustainer kit sa ai... ;).

In fine, am sa pun niste poze cu my "ex', pe vremea cand o mai iubeam... B) A se observa sursa de alimentare - 20,000V from hell, merge-a dreq', da' grija mare la coafat paru'! :) Neah, cred ca mai bine mergea la rubrica chitarele noastre, da' cum nu mai am chitara, postez aici... :)

Edited by AddRien
Link to comment
Share on other sites

A se observa sursa de alimentare - 20,000V from hell, merge-a dreq', da' grija mare la coafat paru'!

He he, aia e mai degraba impamantarea. :) Daca chiar vrei 20 000 V la cativa amperi, vorbesc cu baietii de la departamenul geofizica sa-ti injecteze ceva curent in pamant. Dar, mare grija, se injecteaza in fluxuri de cate 4 secunde. :)

By the way: betooon vasla! Pacat ca n-o mai ai...

Link to comment
Share on other sites

Guest Manolescu
Il imitai pe Vai?! Numa' ala mai sufla-n chitara de-o face sa sughite orgasmic. Cica e magie, sustainer kit sa ai... :( .

In fine, am sa pun niste poze cu my "ex', pe vremea cand o mai iubeam... :) A se observa sursa de alimentare - 20,000V from hell, merge-a dreq', da' grija mare la coafat paru'! :) Neah, cred ca mai bine mergea la rubrica chitarele noastre, da' cum nu mai am chitara, postez aici... :)

 

Nu-l imitam pe Vai. Cand eram mai tinerel imi placea sa-l mai imit pe Hendrix dar incepuse sa mi se duca smaltzul de pe dintzi si m-am potolit. Dar oricum, Vai e super. Si Satriani, dar mereu am evitat sa ma complic cu Floyd Rose tremolo. Mereu cand pun mana pe una, zboara high e-ul si dureaza prea mult sa o schimb deoarece prefer simplicitatea. Less is more, baby, baby. Uh! B)

 

Cateva din amantele mele:

Link to comment
Share on other sites

He he, aia e mai degraba impamantarea. B) Daca chiar vrei 20 000 V la cativa amperi, vorbesc cu baietii de la departamenul geofizica sa-ti injecteze ceva curent in pamant. Dar, mare grija, se injecteaza in fluxuri de cate 4 secunde. :(

By the way: betooon vasla! Pacat ca n-o mai ai...

 

:) Thanks Doc, cand pun mana pe alta vasla, punem in aplicare, da?! :)

 

Manloescule imi place Federu' asta Jimicaster al tau. Sa-l canti nu cu dintii ci cu inima :) !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Manolescu
Interesant e ca pe perete, in dreapta sus, calendarul de deasupra lui Slash a observat ca se face poza si si-a "aratat" filele, poate-poate nimereste un "date". :(:)

 

Tare de tot. Adevarul e ca sunt putoare si nu am schimbat calendarul din 97 dar daca observi, linga sticla de parfum se afla o cutie de CD-R, asa ca poza e recenta. E de vreo luna facuta. :)

 

Edit:

 

In 97 aveam 17 ani si plete pina la brau, he he. :)

Edited by Manolescu
Link to comment
Share on other sites

Tare de tot. Adevarul e ca sunt putoare si nu am schimbat calendarul din 97 dar daca observi, linga sticla de parfum se afla o cutie de CD-R, asa ca poza e recenta. E de vreo luna facuta. :)

 

Cd-urile stau drept dovada. Te credem. Auzi, da pantalonii aia cu aerisire din fabrica de unde ii ai, par relaxanti...la faza ca "sunt o putoare si nu am schimbat calendarul" prin urmare nu te cred! :):(

 

P.S.NU O LUA CA AFRONT. Daca da, atunci sa ma anunti sa imi chem avocatul! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Manolescu
Cd-urile stau drept dovada. Te credem. Auzi, da pantalonii aia cu aerisire din fabrica de unde ii ai, par relaxanti

 

Iti plac pantalonii mei? Sunt vechi. Cred ca-i am de la city mall. Nu mai stiu. :)

 

...la faza ca "sunt o putoare si nu am schimbat calendarul" prin urmare nu te cred! :);)

 

Bine atunci, nu sunt putoare. L-am pastrat pentru pozele cu fetele misto. :)

 

 

 

P.S.NU O LUA CA AFRONT. Daca da, atunci sa ma anunti sa imi chem avocatul! :(

 

Nu, dar nu vreau sa ai impresia ca sunt bosorog. Parerile conteaza foarte mult pt mine, deoarece sunt un narcisist incurabil. B)

 

Iata, arat la fel. Chiar si bronzul l-am pastrat.

Edited by Manolescu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.