www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Hotie Pe Fata..


Cristian Stefan
 Share

Recommended Posts

Guest Baumwolle

De multe ori este diferențã între stocurile reale și ce este trecut pe site-uri. Nici mãcar marile firme nu cred cã îsi updateazã site-urile în timp real.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

N-o lua neapãrat drept țeapã, mie, din câte ai zi pânã acum, nu mi se pare a fi. Mulți sunt cu capul în cur și nu știu ce vorbesc sau cu ce lucreazã.

Link to comment
Share on other sites

Nu este vorba de updatat in timp real este vorba ca am dat mail persoana mi-a raspuns ca are in stoc 4 la acel pret redus si dupa 1 ora pe site era schimbat?

 

 

Intelegi acum?

De ce nu continui discutia via email cu persoana care ti-a dat informatia ? Asa mi se pare normal.

 

Oricum nu vad hotia pe fata. Sunt sigur ca poti sa fii mai calm.

Link to comment
Share on other sites

Despre ce este vorba ...nu vad nimic ? In primul post e un link care duce pa "n" link-uri .

 

Ce am vazut eu pe internet ...

 

Nu prea schimba nimeni pretul adica ramane primul pret !! O scula noua ( de orice fel ,,,aparat foto, ...convertor, efect instrument ...recorder...etc) apare pe internet ca si noutate ..cu un pret "NN".

 

Apoi apare o reclama cu reducere de "n%" fata de primul pret...

 

Peste un timp de apare o noua reducere ....DAR iarasi fata de primul pret ca sa apara o diferenta de"N%" mai mare

 

Aici te pacalesti caci anuntata scadere de "N%" tu cumparator o calculezi la ultimul pret rezultat din reduceri anterioare.

 

Nu-i nici o hotie doar o abureala ca sa te incurce si sa cumperi bucuros ca ai "NN%" reducere , cea ce este adevarat fata de primul pret aparut pe net .

 

Asa am vazut la mai toate produsele pe care le cautam, si de fapt nu putem sa aflu cat e pretul real la o anumita data ca sa calculez cat este avantajul real al reducerii de pret anuntata ca si mare afacere ptr cumparator.

 

Pe unele site-uri se scrie ...."preturile se updateaza zilnic sau ....in "n" ore ...poate acestea sunt mai credibile.

Edited by karpi
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.