www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cu Cine Voteaza Chitaristii?


Guest Mayol
 Share

Vot 6 dec  

102 members have voted

  1. 1. Deci cu cine voteaza chitaristii??

    • Geoana
      34
    • Basescu
      37
    • Pentru ce sa votez??
      31


Recommended Posts

Ciorapel a dat mai sus link cu asta: http://www.youtube.com/watch?v=JfblFIsxxzA

 

As dori sa-i raspund cu: http://www.youtube.com/watch?v=DxZ_soFH99M

 

Si sa fac o mica mentiune: Nu cred ca exista in lume lucru pe care-l urasc mai mult decat pe tigani(aia nespalati, am vazut tigani rockeri si sunt niste oameni foarte ok) si pe cocalari. Imi pare atat de rau ca nu mai am cu cine sa votez.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu am rabdare sa ascult melodia aia dar sunt aproape convins ca nu canta "pun stampila pe geoana"

 

doresc sa mai fac o precizare tuturor celor care sustin ca impozitul forfetar aduce bani la buget si care sustin ca romania nu o pierdut nimic daca firmele alea au dat faliment, angajatii acelor firme intra in somaj, somaju din ce bani se plateste? ia uite din banii bugetului deci pe langa ca pagubeste tara de locuri de munca nu face nimic bun sustineti in continuare basescu

pana la urma tara asta merita ce primeste

Edited by ciorap
Link to comment
Share on other sites

Nu-l mai tot lingeti in cur pe Geoana, de parca ar fi spalat. E un prost, un incult, nu e in stare sa lege o propozitie si voi il sustineti pe imbecilu' asta? FUCK THAT SHIT!

 

X: Ce ati facut la revolutie?

Geoana: Nu-mi aduc aminte ca eram prea tinar.

Domnul Geoana avea 33 de ani la revolutie.

Oare de ce l-au huiduit aia la Timisoara? Taxo lu' Geoana a facut el ceva p-acolo, la revolutie.

 

Parca vad ca daca iese Geoana... hehe, nu-i mai ajunge Antena1 mosului, vrea si Oltchimu' acuma. Gurrrrra masii de mumie...

 

Fuck Iohanis! Cine sta in Sibiu stie cum au ajuns in gusterita proprietarii de drept ai unor apartamente revendicate de sasii care au primit despagubire pentru ele.

 

Nu-l simpatizez pe Basescu, fuck Basescu. Da' nu din cauza lui e criza, fratilor, nu din cauza lui Boc. Criza financiara a inceput inainte sa fie Boc prim ministru. Misterfucking Tariceanu e mult mai vinovat de criza decit Basescku/Bock.

 

Sa-i ia dracu' pe toti, nu m-am dus la vot pina acuma si nici nu o sa ma duc vreodata. Plm, nu ma imbogatesc daca iese Basescu si nici nu saracesc daca iese Geoana, asa ca daca pe mine, ca cetatean, nu ma afecteaza cu nimic schimbarea, de ce mi-ar pasa?

Link to comment
Share on other sites

Iatã rezultatele Exit Poll-ului CCSB, pentru Antena 3:

 

Mircea Geoanã: 51,2%

 

Traian Bãsescu: 48,8%

 

Iatã rezultatele Exit Poll-ului INSOMAR, pentru Realitatea TV:

 

Mircea Geoanã: 51,6%

 

Traian Bãsescu: 48,4%

 

Iatã rezultatele Exit Poll-ului CSOP:

 

Mircea Geoanã: 50%

 

Traian Bãsescu: 50%

 

Iatã rezultatele Exit Poll-ului CURS, pentru TVR:

 

Mircea Geoanã: 50,8%

 

Traian Bãsescu: 49,2%

Edited by ciorap
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.