www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Brutal Legend


Guest Hylden
 Share

Recommended Posts

 

De-abia astept sa apara jocu' asta. O sa dea clasa la orice Guitar Hero. :)

Si din cate am inteles, cateva track-uri pt. joc sunt trase pe Grosmann-ul lui Sakis de la Rotting Christ. :)

 

Hai ca se poate si de la noi din Romania. :)

 

brutallegendposter.jpg

 

(Am vrut sa postez la stiri sau la jocuri, da' la stiri nu pot, si jocuri nu am gasit. Come on people, are there no gamers on this forum?)

Link to comment
Share on other sites

 

De-abia astept sa apara jocu' asta. O sa dea clasa la orice Guitar Hero. :)

Si din cate am inteles, cateva track-uri pt. joc sunt trase pe Grosmann-ul lui Sakis de la Rotting Christ. :)

 

Hai ca se poate si de la noi din Romania. :)

 

brutallegendposter.jpg

 

(Am vrut sa postez la stiri sau la jocuri, da' la stiri nu pot, si jocuri nu am gasit. Come on people, are there no gamers on this forum?)

putea fi tras si pe Reghin, la cat gain are tonu ala chiar crezi ca are vre-o valoare chitara folosita ?

Link to comment
Share on other sites

@Kael: Jack Black rulz!

@archDude: Nu, da' arata bine. :) (adevaru' e ca nu am mai vazut V asa coltunos niciunde).

 

P.S. Acuma hai, nici chiar Reghin. :)

Link to comment
Share on other sites

putea fi tras si pe Reghin, la cat gain are tonu ala chiar crezi ca are vre-o valoare chitara folosita ?

da are, altfel isi cumpara toata lumea amp-uri hi-gain de calitate ( vezi mesa, engl, peavey, vht etc ) si dup-aia se linisteau pt ca nu mai conta chitara...mi-ar fi placut sa vad pe in flames sa zicem cantand pe squier sau dimavery sau vorba ta reghin ceva

si btw. se scrie "vreo" nu "vre-o" tu-i romana ma-sii

Edited by ilun
Link to comment
Share on other sites

Guest johnbone

Bravo Cristi Grosu... pana la urma apare numele unui lutier roman in mai toate magazinele de gaming din afara. Eu ma bucur pt treaba asta.

 

+1 Dorele!

 

@Hylden - am inteles ca mai toate track-urile is trase de el.

 

Am mai spus p'aici in leg cu acea chitara. Am testat-o kiar inainte cu 1 zi sa plece in Grecia. Sunt cativa p'aici care stiu ca nu suport V-urile, iar asta e sg lucru pe care il pot reprosa chitarii cu pricina.

 

Multa bafta

Edited by johnbone
Link to comment
Share on other sites

jack black? ce *****

 

tocmai si-au pierdut jumatate din potentialul public caruia ii era adresat jocul ala bagand poserul ala ca personaj principal

 

:) jumatate din potentialul public reprezentandu-te pe tine si inca/ cativa de pe forum? :) si ai aflat asta facand studiind...ce?

daca tie nu-ti place jb nu inseamna ca nimanui nu-i place jb...dar na...once again, the rgc spirit is present

Link to comment
Share on other sites

:) jumatate din potentialul public reprezentandu-te pe tine si inca/ cativa de pe forum? :) si ai aflat asta facand studiind...ce?

daca tie nu-ti place jb nu inseamna ca nimanui nu-i place jb...dar na...once again, the rgc spirit is present

pentru ca nimeni care se respecta nu asociaza jb cu metalu

e aberant

lafel de bine puteai zice ca disturbed e imaginea metalului

Link to comment
Share on other sites

Hai ma sa dau si io cu 0.02$.

 

Jack Black e o parodie. Nici macar el nu se ia pe sine in serios. It's comic relief. Get over it.

 

Mai bine Jack Black decat niste penibili care se iau mult prea in serios. Uite-te la aia care canta despre dragoni si paduri. :)

Link to comment
Share on other sites

parca vine peste voi jack black acuma, va baga fum de marihuana pe nas si va forteaza sa va uitati la documentare despre saskwatchi, tenacious D la greu si sa va uitati la episoadele lui vechi de pe hbo :)))) asa va plangeti..

 

nu va place, nu cumparati/downloadati/ascultati/vizionati. JB = caterinca in stare pura.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari domnului Cristi Grosu! Cu toate ca i s-au pus multe bete in roate in Romania, a reusit sa isi faca reputatie pozitiva si in alte tari. Respect

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.