www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Daca Ar Fi Sa Ii Spuneti Ceva Unui Fan Actual Sau Viitor De-al Vostru Ce I-ati Spune?


apocalipsa
 Share

Recommended Posts

Guest Gratisyahu

Uita-te la mine, ca mi-am ratat viata. Asa ai sa ajungi si tu daca imi asculti muzica:>

 

 

Auzi, dar, totusi, de ce esti asa de impotriva glumelor? Ai doua posturi una dupa alta in care zici ca "tipii cu glume iar report din start."

Edited by Gratisyahu
Link to comment
Share on other sites

Guest SkullpturA
Auzi, dar, totusi, de ce esti asa de impotriva glumelor? Ai doua posturi una dupa alta in care zici ca "tipii cu glume iar report din start."

 

ca sa nu ii ajunga topicul in desert cel mai probabil.

Vocalistu(gura trupei) le spune mereu fanilor sa iubeasca si sa fie iubiti! :)

Link to comment
Share on other sites

i-as zice ca are gusturi bune :)

 

 

 

serios, i-as zice sa imi cumpere EP-urile si albumurile pana cand ajung la un nivel respectabil(de recunoastere macar pe plan national gen LOST, Taine, Trooper, Magica etc daca ajung acolo sigur nu o sa vreau mai mult vreo 5-6 ani cel putin, faima are un pretz), de atunci nu m-ar interesa atat de mult sa cumpere albumele cat sa vina la concerte ca de acolo imi vine mie painea mai mult(i-as sublinia chestia asta).

 

aa si nu in ultimu rand sa asculte muzica si sa nu se ia dupa "lumea zice ca trupa aia e varza deci cred ca ei sunt varza".

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

intr-un fel da ... insa mi pe coarda 6 . mi mi mi mi foarte repede :):D atunci ce face hahah :)

 

o idee si mai buna !!! :D cauta alta melodie pe care so cante ha ha ha :D;):)

Edited by szekely
Link to comment
Share on other sites

Pai sigur le place si de aia :) da nah ,,, daca vin 2 formatii una fff buna si una f buna atunci nu iti plac amandoua ? exemplu judas priest si iron maiden. ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.