www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Feedback despre cumparatori/vanzatori


felix
 Share

Recommended Posts

as dori si eu sa le multumesc lui les paul 1960,yoda tibi,slow migration,canstantzin,guitarsarpe,barbarossa ,fakebuyer,sloby,igenbiza,psiho pat,mr orl,ulfednar,bong(sper sa nu fi uitat pe nimeni)care m au ajutat sa fiu unul din cei care nu au fost inca tepuiti pe acest forum

 

deasemenea sa mi cer scuze fata de vic pe cre l am incurcat cu o treaba mai demult

Link to comment
Share on other sites

! date personale postate fara acordul persoanei

 

dupa 2 saptamani i se parea lui cernobill ca se aude aiurea amplificatorul

cand l-a primit se plangea de un pacait despre care i-am spus deja

Link to comment
Share on other sites

Guest szekely

dak nici persoana in cauza nu protesteaza zic k nu se intampla nimic ... si poate nici nu o sa vada niciodata forumul asta ....nu va stii nimeni. :)

Link to comment
Share on other sites

dak nici persoana in cauza nu protesteaza zic k nu se intampla nimic ... si poate nici nu o sa vada niciodata forumul asta ....nu va stii nimeni. :)

 

 

am protestat:P

Link to comment
Share on other sites

combo...zic eu ca e pomana curata cu 400 ron... unde mai gasiti am p cu 400 de ron si cu 60w :)nu are defecte tehnice numai doua zgarieturi pe musama, dupa cum se vede in poza. are un canal pentru clean si unul pentru distors, care se apropie de pedala. equalizer, chorus, reverb.... 2 iesiri de 30 w 8ohm in spate... plus iesiri pentru mixer si intrare de footswitch.

 

 

dupa 2 saptamani i se parea lui cernobill ca se aude aiurea amplificatorul

cand l-a primit se plangea de un pacait despre care i-am spus deja

 

Nu știu ce i-oi fi spus tu în particular, dar pe forum iote ce ziceai. :) Las-o așa cum a cãzut...

Link to comment
Share on other sites

Nu știu ce i-oi fi spus tu în particular, dar pe forum iote ce ziceai. :) Las-o așa cum a cãzut...

 

Subscriu.Argumente de 2 bani.Mai are si tupeul sa scrie povesti pe aici (care de fapt in mare parte confirma ce spunea @Cernobill) :) iar adminii se fac ca ploua :)

Link to comment
Share on other sites

Blackthorn - cumparator serios :)

 

Thx man, deasemenea mihaitarta este vanzator serios, suntem la a 2-a tranzactie si totul a fost super ok. Dintre userii cu care am mai avut activitati de shopping si mi-au lasat o impresie excelenta se numara (sper sa nu se supere niciunul daca uit sa il amintesc) george, guitarsarpe, malaianu mihai, Dimitryus, carramba, fenderaru, vidaest, sajuuk333, boc, EPSYLON_CURSE, EDB, alexyz, music_devorator si mai multi de care nu imi mai aduc aminte. Tin sa ii multumesc in special lui Radu alias gigimarga pentru ajutor in repararea unui efect luat defect de la cineva de aici de pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest Exodus

77julian da tepe! va dau nr lui si id ca sa stiti daca e el 0728 065238 ariciul.tzafnos@yahoo.com! mi-e mi-a vandut un line 6 pod 2.0 stricat care se reseteaza dupa 10min.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc Adriani! Mi-a parut bine sa te cunosc. :) Multumesc trace! Succes cu restaurarea! :)

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

:)Dimitryus . ne-am inteles perfect din primele cuvinte... super baiat ! sa cante sanatos chitara luata de la mine.

pt ca e prima oara cand postez aici, nu vreau sa-i uit nici pe ceilalti cu care am facut diferite tranzactii : gigimarga , Ciocanel , Gyzmo , mihubrave ,thebopfish , Sambora2 , spineia , calduramare , Marduk(cu exceptia faptului ca mi-a dat un PC care arata ca un aragaz pe care s-a gatit 1 an fara sa fie spalat :) , in rest e baiat OK ) .

Link to comment
Share on other sites

:)Dimitryus . ne-am inteles perfect din primele cuvinte... super baiat ! sa cante sanatos chitara luata de la mine.

 

 

Multumesc :)

 

Am tratat foarte punctual si serios cu Marius, fara probleme, fara chestii ascunse. Ce mi-a spus aia a si fost.

 

Nota 10 pt Marius ca vanzator si om... tu tu tum.....pam pam...

Link to comment
Share on other sites

Am cumparat o chitara de la cstadrian

Foarte promt si corect,multumesc si pe aceasta cale si daca mai vinde ceva,cumparati cu incredere de la el :)

Vineri am vorbit,luni a pus chitara,azi (marti) a fost la mine .

Cel mai mult m-a impresionat cum era ambalata...cred ca nici in case daca era, nu era mai protejata :)

Edited by Fictum
Link to comment
Share on other sites

Guest Mr_ORL
as dori si eu sa le multumesc lui les paul 1960,yoda tibi,slow migration,canstantzin,guitarsarpe,barbarossa ,fakebuyer,sloby,igenbiza,psiho pat,mr orl,ulfednar,bong(sper sa nu fi uitat pe nimeni)care m au ajutat sa fiu unul din cei care nu au fost inca tepuiti pe acest forum

 

deasemenea sa mi cer scuze fata de vic pe cre l am incurcat cu o treaba mai demult

Si eu iti multumesc, si ma bucur :) Imi pare rau ca am gasit topicul respectiv destul de tarziu.Chitara de la tine urmeaza a fi "putin" modificata si tehnologizata, ca imi place la nebunie cum ma inteleg cu ea, iar apoi, poate ne auzim la o bere si de ce nu, o cantare, sa ai ocazia sa o testezi :) Oferta cu Jam session-ul ramane valabila, doar ca sper sa mai ajung si eu pe la baieti, ca tare dor mi-e sa mai trag o cantare cu ei...

Inca odata, multumesc...

 

Si o alta referinta referitor la un user....e vorba de @Catalin_S, super baiat, si de incredere.Nu am cumparat nimic in acest domeniu de la el, dar ne cunoastem din tagma motociclismului, si este un om de nota 10.Eu m-am inteles si ma inteleg bine cu el :) Persoana de incredere

Edited by Mr_ORL
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

simple_man e tzepar, scrie anunturi false pe forum (vezi topicul http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=33269)

Citez din regulile forumului: "Nu veti folosi acest forum pentru a scrie vreun material care este in mod cunoscut fals ..."

Am cheltuit bani pe Orange ca sa-mi spuna direct ca el a pus anuntul la mishto ca sa vada citi fraieri il suna sau cam asa ceva. Desi am vrut sa platesc DVD-urile alea, cica nu sunt deloc de vinzare ... de ce a mai pus anuntul anyway ?

Parerea mea e ca s-ar cuveni un "ban" ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest me_33

Tot respectul pentru Ursu care aduce de la Thomann si toata rusinea pentru laptegros care stie el ce a facut si ar trebuii sa aiba mustrari de constiinta .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.