www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu animalele forumistilor


Guest 9_lives_of_innocence
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

pune catzeaua sa asculte niste doine romanesti, da neaparat sa fie vechi si traditionale, si sa vezi ca-i trece. Daca nu merge asa incearca cu Holograf sau Proconsul.

 

LE. O (a) disparut comentariul stapinului cu catzeaua sexualmente dezinhibata....hmm...

Edited by estebe
Link to comment
Share on other sites

Guest glimmer

Sa va arat shi animalele mele? :o Sa nu va speriatzi...ok?

Prima e Printzesa, o british-blue veritabila in varsta de 7 ani care a facut un pui, John... pe care l-a furat cineva :) . Mancarea lui preferata era: pui impanatzi, de numai cateva zile, papagalii shi vrabiutzele... ocazional turturele (vreau sa cred ca l-a furat cineva..nu ca i-a facut cineva de petrecanie :( )

 

Urmeaza Sibi shi Dudu, iubitzii mei ;), pe care nu-i mai am... le-a luat locul Pufuletz shi Pisa B)

Ii iubesc shi pe ei..Pufi e un motanau de 7 kg.. cred ca am exagerat un pic cu mancarea :) iar Pisa e o matza adusa de cineva de la tzara pentru ca avea aceleasi preferintza culinare precum Jonh.. si risca sa aiba acelasi FINAL.

Recunosc ca Sibi shi Pufuletz tind spre obezitate :) dar nu ii pot lasa flamanzi:D

Pufi shi Pisa se pare ca nu au poze la mine in calculator, dar promit ca le voi pune in curand.

 

P.S. Are cineva motan british-blue? Va rog..help... mama vrea sa o castreze si ash mai vrea un ultim pui de la ea. Sunt 4 ani de cand caut unul si nu gasesc ;)

post-3245-1166274469_thumb.jpg

post-3245-1166274502_thumb.jpg

post-3245-1166274572_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Guest gogu

sa stii ca e destul de rau daca vrea :) taica-meu face "lupte" cu el toata ziua. e bine "antrenat", n-ar fi asa o prada usoara :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.