www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

M&c Musical Instruments Distributor - Workshop 2008


Guest Calin
 Share

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Detalii, pe site-ul nostru si CityFM:www.cityfm.ro

 

Un interes aparte, pot fi chitarele VIRAGE ( prezentate in premiera in Romania ) si bass-ii VOX Limited Edition. Chiar si singurul Ibanez AR5000Re din Romania:

http://www.mcmusic.ro/product_view.php?Bra...dProductID=1567

 

( sunt doar 45 fabricate ) va fi expus si de ce nu folosit, probabil de Raresh! Sa nu mai vorbim de mult asteptatul VOX Satchurator ( deja disponibil in magazinele noastre )!

Edited by Calin
Link to comment
Share on other sites

Guest costi iorga
Detalii, pe site-ul nostru si CityFM:www.cityfm.ro

 

Un interes aparte, pot fi chitarele VIRAGE ( prezentate in premiera in Romania ) si bass-ii VOX Limited Edition. Chiar si singurul Ibanez AR5000Re din Romania:

http://www.mcmusic.ro/product_view.php?Bra...dProductID=1567

 

( sunt doar 45 fabricate ) va fi expus si de ce nu folosit, probabil de Raresh! Sa nu mai vorbim de mult asteptatul VOX Satchurator ( deja disponibil in magazinele noastre )!

 

am avut placerea de a vedea/asculta o demonstratie a Satchurator-ului la Frankfurt, la MusikMesse! Great stuff. A propos: stie cineva cum il cheama pe chitaristul ce a facut clinicul?

post-5156-1220094370_thumb.jpg

 

Am incercat sa prind si scula (cu settingurile aferente)

post-5156-1220094241_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

am avut placerea de a vedea/asculta o demonstratie a Satchurator-ului la Frankfurt, la MusikMesse! Great stuff. A propos: stie cineva cum il cheama pe chitaristul ce a facut clinicul?

post-5156-1220094370_thumb.jpg

 

Am incercat sa prind si scula (cu settingurile aferente)

post-5156-1220094241_thumb.jpg

 

Paul Kramer. Este angajat la KORG USA. Pentru cine nu stie KORG USA este distribuitorul in State pentru KORG, VOX si MARSHALL.

Edited by Calin
Link to comment
Share on other sites

Guest costi iorga
Paul Kramer. Este angajat la KORG USA. Pentru cine nu stie KORG USA este distribuitorul in State pentru KORG, VOX si MARSHALL.

Merci. Paul Kramer canta ucigas de bine! - Ar trebui sa-l inviti sa prezinte Satchuratorul :)

Link to comment
Share on other sites

Premiile concursului M&C Musical Instruments Distributor - WORKSHOP 2008:

Locul 1: VOX AC15CC1

Locul 2: IBANEZ RG320PG

Locul 3: Ibanez ValBee + Korg AX5G

 

Voi reveni cu detalii despre concurs in cateva zile. In principiu vom folosi formatul de anul trecut.

Link to comment
Share on other sites

Cei calificati in finala vor canta cu negativul. Am o idee: credeti ca ar interesant sa cante alaturi de Polymoog la clape, Kiba la bass si Adi Tetrade la tobe? Ei vor interpreta exact negativul propus! Astept parerile voastre!

Edited by Calin
Link to comment
Share on other sites

Am o idee: credeti ca ar interesant sa cante alaturi de Polymoog la clape, Kiba la bass si Adi Tetrade la tobe? Ei vor interpreta exact negativul propus! Astept parerile voastre!

Cred cã ar fi o experiențã mult mai interesantã pentru concurenți. Poate cã unii dintre ei vor fi puțin mai inhibați, dar mai mult ca sigur nivelul de adrenalinã va fi mai ridicat.

Excelenta idee! :)

Link to comment
Share on other sites

Incepand din 15 Septembrie, cei interesati de concurs, pot face upload pe site-ul nostru. Sper sa fie foarte greu sa alegem finalistii! Succes!

Link to comment
Share on other sites

Astazi am primit chitarele Vox, noile modele Vox Amplug ( pt chitara si bass ) si JamVox-ul ( super misto! ). Toate acestea vor fi prezentate de David Spann. Si nu uitati concursul, deja au aparut candidati!

Link to comment
Share on other sites

1. UP!

2. Mai sunt doar 7 zile pentru inscrierea la concursul organizat cu ocazia Workshop-ului.

3. Din cauza pretentiilor financiare exagerate, Adrian Manolovici nu va mai participa la eveniment.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.