www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Rgc Chat


Cosu
 Share

Recommended Posts

Guest Geliraden

Cel putin la mine nu merge chat-ul pe pagina principala, dar daca intru pe un topic functioneaza perfect... o fi ceva problema la comp-ul meu?

Link to comment
Share on other sites

Guest EvilCat
Cel putin la mine nu merge chat-ul pe pagina principala, dar daca intru pe un topic functioneaza perfect... o fi ceva problema la comp-ul meu?

 

Mie-mi merge asa ca...da e de la compu tau :)

 

E super chatul :) Putin mai mare sa fi fost pentru ca seara cand intra vreo 10-15 pe el nu se mai intelege nimic.. dar merge si asa. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest DIonut
Propun inchiderea chatului. Nu aduce nici un plus forumului.

 

eu zic ca ajuta...daca are lumea intrebari scurte nu are rost sa deschida un thread...

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca ajuta acest chat si elimina topicurile imbecile, exemplu( cum sa tin chitara in mana?, cum sa gasesc taburi pe net? sau cum sa invat sa citesc unul?) Oricum nu l-am folosit pana acum dar nu-l vad ca pe un lucru negativ cu care a fost inzestrat acest forum

Sa auzim numai de bine!

 

Eu cred ca ajuta acest chat si elimina topicurile imbecile, exemplu( cum sa tin chitara in mana?, cum sa gasesc taburi pe net? sau cum sa invat sa citesc unul?) Oricum nu l-am folosit pana acum dar nu-l vad ca pe un lucru negativ cu care a fost inzestrat acest forum

Sa auzim numai de bine!

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

Dom'le, io am zis ca n-ar strica unu' si cu alte ocazii, uite ca se mai si foloseste la cate ceva, moderatori pentru el vad ca s-au gasit... no, probleme n-am intalnit, se apdateaza in timp real, treaba frumoasa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Firesc ar fi ca chat-ul sa se deruleze invers, adica ultima replica sa apara jos (pe principul messenger).

Nu credeti ca ar fi mai usor de urmarit asa? :)

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.