www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitara cosmarurilor noastre(chitari urate)


teckus
 Share

Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vorbesc de chitari - reghinul nu intra deocamdata in aceasta categorie :(
...hmmm...that's wrong, you know...? :) recunosc faptul ca Irisurile astea noi d la Hora arata k drecu'... :) si in general chitarile d la Reghin sunt facute cam din topor asa...da' au si romanii nostrii niste copii d Stratocaster chiar fainutze...cel putin alea p care le-au lucrat cu americanii... :)
Link to comment
Share on other sites

Guest Broken

Nu cred ca se poate spune : " Chitara aia e urata ! " , Gusturile difera ... Atunci cand o chitara este cu adevarat urata , e cand nu mai merge :) , parerea mea (Sper sa nu fii spart topiku :) ) P.S sry de off-topic , ROCK ON !! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Broken

stai linistit , le-am vazut , dar nu poti sa ii spui unui pusti de 5 ani , ca o chitara in forma de masina de curse e urata , ca 80% lui ii va placea :)

Link to comment
Share on other sites

daca era un forum pentru pusti de 5 ani puteai sa pui si un ***** in forma de masina de curse ca nu cred ca-si dadeau seama, si poate le placea cel putin 80%.

dar 'din pacate' asta e un forum pentru chitaristi, mai mult sau mau putin cunoscatori, dar cred ca oricine cu capu pe umeri isi da seama ca unele chitari sunt frumoase doar in vitrina sau agatate de perete. ruoc! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ce aveti mei cu chitarile cu coarne ascutite. Ibanezurile din seria RG sunt chiar faine.

Si alea transparente arata ok, mie mi-ar place una. Vor fi diferite putin la sustain probabil...

Eu am IRIS reghin - zicea careva ca is urate - totusi arata exact ca un Fender Strat putin altfel colorat... ce e asa urat? (Probaibl unele is colorate ca dracu... al meu e negru tot)

 

Ca look, nu imi plac Telecasterele deloc. Si sincer sa fiu nu imi place forma de les paul...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.