www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Nou Record


s0rin
 Share

Recommended Posts

Acum cateva saptamani am stabilit un nou record mondial, ca fiind primul user Rgc cu nr.53 care a castigat premiul 6 la un concurs video organizat de o compania americana producatoare de muzicute Bushman.Link-ul la rezultatele concursului sunt aici , este acolo un nume romanesc, acela sunt eu, ca sa vezi videoul trebuie sa clickezi pe nume,...norocul meu a fost ca accentul nu s-a pus pe abilitatile muzicale , ci pe creativitate, amuzament...etc.

Am facut acest topicul fiindca vroiam sa multumesc public lui Doctor X (pentru poza cu acel violoncelist de pe la ceva bal dintr-un sat de munte care isi acorda vioara folosind muzicuta) si lui Bumbacu' pentru stie el ce.

Link to comment
Share on other sites

Acum cateva saptamani am stabilit un nou record mondial, ca fiind primul user Rgc cu nr.53 care a castigat premiul 6 la un concurs video organizat de o compania americana producatoare de muzicute Bushman.Link-ul la rezultatele concursului sunt aici , este acolo un nume romanesc, acela sunt eu, ca sa vezi videoul trebuie sa clickezi pe nume,...norocul meu a fost ca accentul nu s-a pus pe abilitatile muzicale , ci pe creativitate, amuzament...etc.

Am facut acest topicul fiindca vroiam sa multumesc public lui Doctor X (pentru poza cu acel violoncelist de pe la ceva bal dintr-un sat de munte care isi acorda vioara folosind muzicuta) si lui Bumbacu' pentru stie el ce.

 

Felicitari!!! :)

Foarte frumos...imi aminteste de filmul Crossroads... :)

Keep up the good work :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Felicitari, Sorine, sa tot nasca RGC-ul asemenea useri cu numarul 53. Felicitari pentru clip, mi se pare o idee foarte faina. :)

 

Multumiri? Haide mai, meritul e numai al tau! :)

Link to comment
Share on other sites

Multumesc pentru felicitari! mare lucru nu am castigat , doar o muzicuta , insa daca ieseam pe primul loc castigam un set intreg de 12 muzicute.Din nefericire am aflat despre concurs in ultima clipa si filmuletul si piesa au fost facute in mare graba , de aceia piesa e cam sloppy. Dar la anul care vine o sa fie si mai bine.Invit pe aceasta cale si pe alti amatori de muzicuta sa participe anul viitor la concurs , e un concurs international si ei iti trimi premiile pe banii lor oriunde in lume.Inca o data nu e un concurs de cine canta mai bine sau mai repede, ci de creativitate, mai multe informatii casiti pe site-ul lor.

PS: multumesc celor care au lasat comments pe youtube.

Link to comment
Share on other sites

Guest mi_sa_rupt_miu

Da chiar!! de unde poate cineva sa invete sa cante la muzicuta? sunt lectii pe net pe undeva? nu am gasit. chiar mi-ar placea :) :)

Link to comment
Share on other sites

Pai bine, bre... O singura muzicuta la doi artisti? :) Americani zgarciti...

 

PS: Mi-a placut mult ideea si interpretarea si ma bucur ca te-am inspirat un pic. :)

Ideea nu e prea noua am mai folosit-o

 

 

nu pot face faza cu taggurile asa ca :

 

misaruptmiu , daca te intreseaza poti sa incepi sa te uiti aici: INFORMATII MUZICUTA

Edited by Cosu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.