www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cine Credeti K O Sa Mai Vina?


Guest recrutul
 Share

Recommended Posts

Guest recrutul

Dupa depeche mode, shakira, george michael si rolling stones, probabil origanizatorii au vazut k si la noi e public.

Eu zic k la urm turnee n-au cum sa ne ocoleasca U2 si Robbie Williams(ei ar umple Lia Manoliu 100%) -problema e k stadionul intra in renovari. un stadion bun ar fi si ghencea, dar toti stiu ce crede gigi becali despre muzica NONreligioasa

Link to comment
Share on other sites

Fratele lui Dan Spataru....Pu*** Spataru :(

Acum serios, eu as fii vrut sa ii vad pe Rammstein insa se pare ca nu voi mai avea placerea(mai ales la noi in tara) pt ca dobitocii s-au trezit sa nu se mai inteleaga bine:( (oricum pacat:( ) si vocalul va pleca...

 

 

Dar si un Maiden+Judas Priest+Manowar+Ac/dc ar merge ff bine :)

 

:) SSB :)

Link to comment
Share on other sites

Guest radioman
Dupa depeche mode, shakira, george michael si rolling stones, probabil origanizatorii au vazut k si la noi e public.

Eu zic k la urm turnee n-au cum sa ne ocoleasca U2 si Robbie Williams(ei ar umple Lia Manoliu 100%) -problema e k stadionul intra in renovari. un stadion bun ar fi si ghencea, dar toti stiu ce crede gigi becali despre muzica NONreligioasa

Ca sa te citez din titlu, inainte sa ne faci KO cu limba romana, uite astia sa vina:

 

http://www.chepe.lv/group.php?group=1998_1

Link to comment
Share on other sites

Blackmore's Night discutasera foarte serios sa vina la Cluj si la Bucuresti. Nightwish o sa vina spre sfirsitul lui 2007/inceputul lui 2008..........

 

Am auzit ca or sa vina Rhapsody . Si din surse care sunt bine informate :|

Link to comment
Share on other sites

hendrix...vreau sa vina hendrix :) :) :)

 

 

 

 

Dream on!

 

Parca totusi mai slab Festivalul Maximum Rock de la Cluj anul asta.

ANul trecut parca totusi o fost mai tare.

Link to comment
Share on other sites

Guest radioman
sa mai vina Pussy Cat Dolls o data si vad eu cum fac sa obtin un backstage permit :)

Pussy, da, asta da! Cat Dolls nu stiu...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.