www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Avertismente, Ban-uri si alte chestii neplacute


Eugen D
 Share

Recommended Posts

Guest p_aciulea

frate, iti zic eu, nu te mai certa cu ei, ca nu rezolvi nimic, trust me, am trecut si eu pin chestia asta.

 

Later Edit: dar asta este numai parerea mea, poate ca tu ai mai mult noroc decat mine.

Edited by p_aciulea
Link to comment
Share on other sites

Evilpath, daca tu consideri ca eu am gresit cu ceva acolo, asta e problema ta. Chiar am fost contactat de cineva care a postat acolo si m-a rugat sa va dau warn la toti ca sa incetezi cu vaicareala. Nu eu ti-am dat warn ci un alt moderator care efectiv s-a saturat de discutiile aiurea de pe acel topic care avea cu totul alta destinatie.

 

Benson: mind your own bussiness.

Link to comment
Share on other sites

nu nu nu .. domnu corectitudine ...  moisoiu nu pt offtopic . din acelasi motiv pt kremi-am luat si eu ... ATAC LA PERSOANA!!!

17784[/snapback]

 

Si-a luat. Chiar ma mir cum de l-am ratat cand am periat thread-ul. Cum am spus tuturor care si-au luat avertismetn, daca va purtati frumos saptamana asta, lunea viitoare ati scapat de el. Asta inseamna: fara post-uri pe aratura [mai ales la thread-ul cu provocarea] si fara incitari la flame [aici intra si atacul la persoana :)].

 

Btw, apreciez negativ fazele gen 'domnul corectitudine', 'zeitati intruchipate' si alte cele. As dori ceva mai mult respect din partea ta daca tu vrei sa te bucuri de respectul nostru :)

 

Edit: mi-a nazarit ceva - vezi butonul de 'Report post'? Data viiitoare cand cineva te ataca la persoana, in loc sa ripostezi precum serifii stelari [scuza analogia], eventual injura printre dinti si apoi foloseste acea functie magica si gata. Altfel riscam flame-uri, chestii care mie nu-mi plac de nici o culoare.

Edited by cearny
Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea
era o urare politicoasa si putin ironica  de a inchide acest subiect.

17806[/snapback]

 

 

ce poate fi mai politicos decat un Admin sa ii spuna unui membru "Shut The F**K Up!!"

 

stau si ma intreb??

Link to comment
Share on other sites

Evilpath, EU ti-am dat avertismentul. Am considerat ca ai depasit cu mult limita. Ce ai facut tu acolo nu a fost exprimarea unei pareri. Mi-am exercitat dreptul de admin si te-am avertizat. Actiunea mea este perfect justificata si imi asum in acelasi timp toata raspunderea pentru ea.

 

Vrei sa te certi cu cineva pt ca ai primit warn? ID-ul meu de messenger este in profil. Te astept. Intre timp lasa atitudinea asta ca iti face rau.

Link to comment
Share on other sites

paai..ok si mai e cva .... incatati va rog cu avertismentele pt "offtopicuri" de genu .

pt k nu vorbeam acolo despre avioane sau Mihai Viteazu' . ci de lucruri legate de theatu ala....E FORUM ... e special pt DIscutzii ...

17799[/snapback]

 

http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=1296. Flame-uri tot nu se accepta. Si regulamentul ala e gandit special pentru a evita asta. Si-au luat destui warn dar doar tu faci zgomot de fond. Principiul de baza aici este 'daca taceai [si te plangeai vreunui moderator care sa ia el decizii d-astea mai nervoase daca e cazul], filozof ramaneai'. Cine mai posteaza aici ar face bine sa aiba ceva de spus si sa fie moderator sau evilpath.

 

Shut up and let the fingers do the talking™!

 

Edit: si ma mir ca te legi de exprimarea lui Cosu. Ti-am atras atentia - pe-aici respectul e o strada cu doua sensuri :)

Edited by cearny
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.