www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Beermeet RGC


jules
 Share

Recommended Posts

bai le faceti cealapa rau intalnirile astea .....eu pro pun sa stabilim o sambata sau doua pe luna , dar sa fie stiute ( gen prima si a treia saptamana din luna sau a doua si a patrra..etc ...sau toate patru :) )....si sa schimbam doar locatia ( sau nu) .....in sensu sa se stie .... aaa azi e sambata ee beermeet....cum e la cyfer cu jam sessionu marti....

 

ce ziceti ...ca altfel daca stam asa si anuntam cu 2 ore inaninte de intalnire na....e aiurea..cred eu ca asa ne vom strange si mai multi ....

 

astept pareri

Link to comment
Share on other sites

@burb:/ nici una nu a fost anuntata cu 2 ore inainte. iar cine vroia sa ajunga putea sa-si sacrifice o ora Duminica, cred eu

 

nu stiu daca o sa se faca sau nu organizat (gen Cyfer/jam) insa cei care ne-am strans pana acum (sau o parte din ei) ne-am propus sa facem asta cel putin o data pe luna (StratMan, Chiperion, Lupoaica si eu). O sa anuntam in continuare cand ne vedem si cine vrea sa participe este mai mult decat binevenit :)

 

p.s sper sa adere si don Jackson si Geologu' la grupul de berici lunare

Link to comment
Share on other sites

Guest Lupoaica

Are dreptate Radu, intalnirile au fost anuntate inainte cu cateva zile, nu cu 2 ore. Propun duminica zi oficiala de bere :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

Chiperion, la datorie. Tot terasica aia draguta, tot pe la sapte? N-am fost mai prompt pentru ca am citit ceva frumos, in anumite limite...O sa vedeti la semnatura ce.

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion
oare mai nimeresc terasa?

 

Intrebarea e daca nimeresti statia dupa aia...O-ho! Mamu! As cam veni si io!

Edited by Chiperion
Link to comment
Share on other sites

Guest Lupoaica

pe mine oricum tre sa ma duci, ca nu mai nimeresc :)P1050244.jpgP1050246.jpgP1050248.jpgP1050251.jpgP1050253.jpgP1050255.jpgP1050256.jpgP1050259.jpgP1050261.jpgP1050262.jpg

 

daca mai vreti poze, mai bagati un post, si mai bag un rand. altfel nu ma lasa.

Edited by Lupoaica
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.