www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Beermeet RGC


jules
 Share

Recommended Posts

deci unde a ramas duminica?

La aceeasi intrebare mi s-a raspuns ceva de genul asta :

 

QUOTE(cearny @ Jul 15 2007, 10:09 AM) *

Locatia este: La Duzi, Str. Sperantei colt cu Constantin Nacu.

 

 

 

QUOTE(Cosu @ Jul 15 2007, 10:19 AM) *

La Roseti se ajunge cu 311, 70,92,90, 336, 601 si poate si altele sau cu metroul pana la universitate si apoi pe jos.

Edited by Dimitriyus
Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

Da. De acolo se merge inainte, inspre Piata Rosetti, se trece de Bd. Hristo Botev, se intra pe str. Sperantei (mereu pe stanga) si se constata, inainte de un semn cu un rectanglu alb pe fond circular rosu (descris astfel ca sa stie si non-automobilistii), o zona plina de verdeata. Acolo e.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest NecroticCH
deci cine se mai baga la o bere? Doctor X si Chiperion au zis un da fericit. Cine mai vine? Probabil ca Sambata.

M-as baga si eu, desi sunt cam nou. Mai fac cunostinta cu lumea :) Doar ca-s cam nou aici, cam "necopt". Abia mi-am luat chitara si abia invat sa cant. Cunosc pe cineva de-aici deja.

 

Daca e sambata asta (8.09.07), mai devreme de ora 14:00, voi fi nevoit sa aflu (citesc) inainte cu doua zile, altfel risc sa nu pot sa vin.

Edited by NecroticCH
Link to comment
Share on other sites

Guest Lupoaica

sambata asta slabe sanse - lake of tears. eu una am ziua full deja - munca, repetitie, concert.

duminica e de obicei ziua cea mai avizata

Link to comment
Share on other sites

Guest Ender_Eugen

ma pana la urma cine vine? eu stiam ca sambata asta se si canta in big mamoo... sau bere ziua si noaptea funk? vreau sa stiu si eu cine vine, ce facem, si daca pot veni si eu... (auto invitatia nu prea este gentelmen-easca insa as vrea sa va cunosc)

Link to comment
Share on other sites

in principiu Dr. X, Chiperion si eu. Vineri stabilim pe thread daca iesim si la ce ora. Pana atunci ganditi-va daca, in principiu, puteti veni. Intalnirea o facem tot la Dud.

 

Locatia este: La Dud, Str. Sperantei colt cu Constantin Nacu.

 

QUOTE(Cosu @ Jul 15 2007, 10:19 AM)

La Roseti se ajunge cu 311, 70,92,90, 336, 601 si poate si altele sau cu metroul pana la universitate si apoi pe jos

post-413-1188892738_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

daca o stabiliti sambata pe 8 septembrie , ceva e putred ....stiti ff bine ca sambata pe 8 in big mamou e jam session cu cyfer ( si dupa o pauza destul de mare) ......macar daca il puneti pe 8 , stabiliti in big mamou , daca nu in alta zi ..... in primul rand pe acest forum suntem chitaristi ( muzicieni ) si porma bautori de bere...... asa ca pe primul loc vin concertele si manifestarile chitaristice ( mai ales daca sunt organizate de un coleg de pe forum .

 

nu zice nimeni sa veniti la jam session si sa nu mergeti la bere in Dub , dar daca vreti sa va intalniti la bere puteti sa faceti schimb cu id de Ymessanger si sa va intalniti ...nu sub titlul Beermeet RGC......

 

va spun asta pt ca beermeet RGC insemna altceva ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.