www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Beermeet RGC


jules
 Share

Recommended Posts

discutam mai deunazi despre o iesire rgc la bere in viitorul apropiat. bagati aici ziua [probabil dupa 16 ale lui iunie], ora si locul [larg deschis propunerilor].

ps: Radu_i, acum e momentul tau! :)

:)

Cred cã Big Mamou e un loc bun pentru asta. Cei care au chef de jam pot sta înauntru, cei care vor sã discute liniºtiți la o bere stau pe terasã.

 

Probabil e idicatã o zi în timpul sãptãmânii, mã gândesc cã în weekend ar putea fi mulți plecați din oraº.

Programul fiind mai relaxat la Big Mamou în perioada asta nu cred cã sunt probleme sã se gãseascã loc, trebuie doar discutat înainte cu cei de la club.

 

Din pãcate eu nu voi fi în Bucureºti între 15 iunie ºi 15 iulie :(:)

 

Multã baftã ºi dacã aveți nevoie de ceva, vã stau la dispoziție.

Link to comment
Share on other sites

Radu_i, acum e momentul tau! :)

:)

 

Pai uite la ce ma gandeam eu:

 

Am organizat astazi revederea de 10 ani de la generala cu fostii colegi la o terasa misto si as putea face si cu voi acelasi lucru. Asta inseamna ca propun o masa RGC.

 

Cu ei am scos'o cu 500 de mii, super masa pt vreo 50 de persoane. Cu voi sper sa scot si mai bine.

 

Uite ce a intrat in 50 Ron: antreuri, pasta/lasagna, tot feluri de fripturi si un tort imens sub forma de bufet suedez. As putea sa scot la 30 Ron cu voi. Sper.

 

Asta numa' daca va place mancarea napoletana gatita de Napoletani, muzica italiana si un loc select. Nu e super lux dar nici bodega.

 

P.s. Nu se poate canta, insa e un loc de reuniune bestial mai ales ca e open.

 

Asta e propunerea mea

 

:)

Link to comment
Share on other sites

la bautura nu ma bag....pt ca fiecare vrea altceva si ar iesi un haos.

 

pt bautura vine fiecare cu atati bani cat isi propune sa arunce

 

putem sa o scoatem si cu 10 Ron. de exemplu o pizza sau ceva si in rest fiecare vine cu cati bani vrea pt posirca

 

10 Ron e cat se poate de acceptabil insa trebuie sa intreb si acolo.

 

Voi ce ziceti tavarasi?

Link to comment
Share on other sites

Guest miriapod

hai ma la o bere in big mamou sau alta bodega :) cu zdranganeala si fara mancare

eu propun sambata, 23 iunie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.