www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Beermeet RGC


jules
 Share

Recommended Posts

Guest MrJackson

Hai bre ca vin si eu :) daca e pe dumineca... Chiperiule, sa-mi aduci si mie dvd-urile alea pe care le-am comandat la tine la magazin :)

Link to comment
Share on other sites

BERBECU' E INCHIS MAINE!!!(cica de acum Duminica e inchis)

 

Nu va panicati :)

 

Stiu un loc in spate la TNB unde ne putem vedea. Nu e scump, bere din belsug, terasa, nu ne deranjeaza nimeni. Ramane pe maine sau o lasam pe Sambata viitoare la Berbecu'?

 

Eu zic sa nu amanam ca nu se stie cand ne strangem din nou... ne vedem la metrou la Universitate la 19:00??

Edited by Radu i
Link to comment
Share on other sites

gata am ajuns si eu....am rezervat pt 15, dar daca ne strangem mai multi ne descurcam noi

 

sa va explic cum ajuneti:

 

ajungeti pe Batistei, mergeti in directia opusa Universitatii, treceti de ambasada SUA, treceti de intersectia semaforizata (cu Gregory's), treceti de Curtea Suprema, faceti dreapta, ajungeti la liceul Spiru Haret, acolo e un rond, si una din strazile rondului este C-tin Nacu (mergeti 50m si o sa vedeti o mica intersectie unde este un loc plin de verdeata. Intrati! Rondul de care v'am zis il puteti vedea pe harta atasata de Cosu (str. Italiana, V. Lascar, C-tin Nacu)

 

Pe scurt trebuie sa ajungeti la Spiru Haret (aproape de Batistei sau de Piata Rosetti)

 

LE:

 

Exact unde a inconjurat Cosu. Atentie! Cine vine cu masina nu poate intra de pe Carol pe Sperantei ca e sens unic dinspre La Dud. Mergeti cu masina pe Vasile Lascar sau cum v'am explicat eu mai sus.

Edited by Radu i
Link to comment
Share on other sites

Guest Lupoaica

eu o sa vin la metrou la univ, ca nu stiu sa ajung ( cu indicatii cu tot). LA ora 7? dupa cine sa ma uit?

Link to comment
Share on other sites

Guest costi iorga

:)

P1050108.jpg

P1050110.jpg

P1050112.jpg

P1050113.jpg

P1050114.jpg

P1050115.jpg

P1050117.jpg

P1050118.jpg

Misto poze, Lupoaico! Mi se face sete numa cand ma uit la ele... :) Poate mai faceti un beermeet, huh? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

@Lupoaica: Da, dar nenea Costi nu poate sa vina azi. Hai ca te duc io - macar ca n-am mai fost la terasa aia, dar stiu cat-de-cat zona.

@costi iorga: Ar fi grozav sa va prindem si pe nenea Toni, si pe matale intr-o zi (macar); ramane de vazut. Sanatosi sa fim!

Edited by Chiperion
Link to comment
Share on other sites

Guest costi iorga
@Lupoaica: Da, dar nenea Costi nu poate sa vina azi. Hai ca te duc io - macar ca n-am mai fost la terasa aia, dar stiu cat-de-cat zona.

@costi iorga: Ar fi grozav sa va prindem si pe nenea Toni, si pe matale intr-o zi (macar); ramane de vazut. Sanatosi sa fim!

 

k bine mi-ar placea si mie.. dar n-or intrat zilele-n suck! :)

Cheers atunci si norock!

Edited by costi iorga
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.