• Announcements

• Cosu

Noul RGC.ro   21/04/17

RGC.ro ruleaza acum cea mai noua versiune a Invision Power Board. Versiunea anterioara a Invision Power Board nu mai primeste actualizari de scuritate, acesta fiind motivul principal pentru care am facut upgrade-ul. Functionalitatile cu care sunteti obisnuit ( chatul, sistemul de feedback/rating pentru tranzactii) sunt in continuare functionale dar e posibil ca modul prin care pot fi accesate sa fie usor diferit.   O parte din datele stocate in baza de date trebuie reprocesate si este posbil ca unele informatii sa nu fie imediat disponibile (ratinguri, mesaje private, semnaturi). Reprocesarea va dura aproximativ o zi.   Va rugam sa ne semnalati daca intampinati probleme in a utiliza siteul aici: Cateva modificari/noutati La adaugarea de feedback pentru o tranzactie este necesar sa mentionati un topic. Topicul introduce tastand in casuta aferenta titlul si apo selectand topicul respectiv. In postari se poate folosi caracterul @ urmat de numele unui utilizator pentru a atrage atentia utilizatorului respectiv. In functie de setari, utilizatorul va primi o notificare sau un email. Functia Activity Stream (https://forums.rgc.ro/discover/?do=create) permite crearea de cautari personalizate (topicuri create, postari recente etc).   Va multumim pentru intelegere!   RGC.ro  
Cosu

Avertismente, Ban-uri si alte chestii neplacute

483 posts in this topic

Din dorinta de a face treaba cat mai transparenta (si a opri viitoarele comportamente cel putin aberante) vom indica aici avertismentele , ban-uri si alte chestii neplacute.

Cu ocazia Craciunului Echipa RGC.ro a hotarat sa stearga atentionarile date in decursul anului. Astfel toate nivelele de warn au fost resetate la valoarea minima (0).

Va uram Craciun Fericit si La multi ani!

Echipa RGC.ro

Nu cred ca e cazul sa discutam. Primite de user-ul dmc pentru ca i-a 'luat apararea' user-ului Baumwolle:

...coaie..ce **** mea te bagi tu???....ce ti-am facut tie ceva???...sau te futi in cur cu bumby....vezi-ti de treaba...'te-n **** mea de bulangiu...

Message Forwarded From marcel

oricum ma doare-n **** de tot forumu' asta si de toti chitaristii astia de *****...daca ma scoate...imi fac alt cont...i-am zis si lu' cosu'...asa ca ma doare-n cur...prostule....ce daca imi da warn???....imi ia caloriferu'??...putin imi pasa...aaa..si zii lu' gagica-ta(bumby)..ca dau io de el in big mamou...sa vedem cine ii mai ia apararea...shit...

Am suspendat user-ul marcel pana pe 14 noiembrie 2007.

Desi a fost avertizat sa inceteze cu provocarile mimul nu s-a potolit. Drept urmare a continuat sa arunce cu invective si amenintari asupra sfaffului RGC.ro. Concluzia : contul a fost suspendat pe o perioada de 200 de zile.

Neshi3 - 10% warn : Spam pe "Mica Publicitate" .Stimabilul posteaza acelasi mesaj de 4 ori in 4 threaduri pe aria de publicate desi deschisese deja un thread unde isi prezenta marfa. Sa nu mai vorbim ca in toate cele 4 posturi era offtopic, cerintele cumparatorilor sau vanzatorilor neavand legatura cu ce vindea dumnealui.

Nu abuzati de aria de publicitate! Daca fiecare ar face ce a facut dl de mai sus ar iesi un mare haos.

John_OttO primeste 10% warn pentru limbaj suburban si atac la persoana. Postul in discutie si cele ce au urmat au fost sterse.

Necu' este si el cu un pas catre warn .

marcel pentru offtopic cu recidiva pe threadul asta: http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=4792

postul in discutie a fost sters.

Ca bonus marcel va sta pe bara 30 de zile pentru clona. Reamintim ca marcel a mai fost suspendat "permanent" si am revenit asupra deciziei dupa ce respectivul ne-a asigurat ca nu va mai creea probleme.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.