www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Avertismente, Ban-uri si alte chestii neplacute


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Nu cred ca e cazul sa discutam. Primite de user-ul dmc pentru ca i-a 'luat apararea' user-ului Baumwolle:

 

QUOTE

...coaie..ce **** mea te bagi tu???....ce ti-am facut tie ceva???...sau te futi in cur cu bumby....vezi-ti de treaba...'te-n **** mea de bulangiu...

 

QUOTE

Message Forwarded From marcel

 

oricum ma doare-n **** de tot forumu' asta si de toti chitaristii astia de *****...daca ma scoate...imi fac alt cont...i-am zis si lu' cosu'...asa ca ma doare-n cur...prostule....ce daca imi da warn???....imi ia caloriferu'??...putin imi pasa...aaa..si zii lu' gagica-ta(bumby)..ca dau io de el in big mamou...sa vedem cine ii mai ia apararea...shit...

 

Am suspendat user-ul marcel pana pe 14 noiembrie 2007.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Neshi3 - 10% warn : Spam pe "Mica Publicitate" .Stimabilul posteaza acelasi mesaj de 4 ori in 4 threaduri pe aria de publicate desi deschisese deja un thread unde isi prezenta marfa. Sa nu mai vorbim ca in toate cele 4 posturi era offtopic, cerintele cumparatorilor sau vanzatorilor neavand legatura cu ce vindea dumnealui.

 

Nu abuzati de aria de publicitate! Daca fiecare ar face ce a facut dl de mai sus ar iesi un mare haos.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

marcel pentru offtopic cu recidiva pe threadul asta: http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=4792

postul in discutie a fost sters.

 

Ca bonus marcel va sta pe bara 30 de zile pentru clona. Reamintim ca marcel a mai fost suspendat "permanent" si am revenit asupra deciziei dupa ce respectivul ne-a asigurat ca nu va mai creea probleme.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.