www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Today
  2. 1500
  3. Schimb cabinet Marshall cu un combo , de preferat Fender, de 15w pana in aprox 30w plus diferenta din partea mea, bineînțeles!
  4. Pedala nu cred ca are nevoie de introducere sau prezentari, este pur si simplu un wah cu caracter, foarte echilibrat. Se vand pe reverb cu 200-250EUR plus transport. Pretul meu este 900 RON, este fix si nu doresc absolut niciun schimb. Prefer predare personala in Brasov dar la cerere pot trimite si cu curier, plata acestuia revenind in sarcina cumparatorului.
  5. Vand un Wampler Pinnacle Distortion pedal in stare foarte foarte buna. Este o pedala foarte versatila, oferra tonuri de la mild overdrive pana la acel "Brown Sound", tonul si stilul de distortion facute celebre de Eddie Van Halen. Pretul este de 600 RON, fix. Nu accept schimburi. Prefer predare personala in Brasov dar la cerere pot trimite si cu curier rapid, plata curierului revenind in sarcina cumparatorului.
  6. rezervat
  7. Pret gata negociat 750 ron + transport. Puteti sa propuneti si schimburi.
  8. Pedala este impecabila. A fost achizitionata la inceputul anului (2025) si folosita de 3-4 ori doar in casa. Are baterie inclusa. https://www.thomann.de/intl/boss_pw_3_wah_pedal.htm IMG_2143.HEICIMG_2144.HEICIMG_2146.HEICIMG_2147.HEIC
  9. Pedala este impecabila. A fost achizitionata la inceputul anului (2025) si folosita de 3-4 ori doar in casa. Are baterie inclusa. IMG_2142.HEIC
  10. Pedala este impecabila. A fost achizitionata la inceputul anului (2025) si folosita de 3-4 ori doar in casa. Are baterie inclusa. IMG_2141.HEIC
  11. https://www.thomann.de/intl/strymon_compadre.htm Pedala este impecabila, achizitionata in noiembrie 2024, folosita doar in casa. IMG_2139.HEIC
  12. Pedala este impecabila, achizitionata in oct 2024, folosita doar in casa. IMG_2140.HEIC
  13. Yesterday
  14. Pe vremuri se vindeau si gunoaiele facute de Uli Behringer....acu pauza....
  15. mda...cand ceva e prea ieftin e considerat ca nu e prea bun. Pretul creste la 2200 lei! Perioada de har s-a terminat!
  16. Hola, dau varianta HB de Bass VI, fata de fender/squier are corpul mai mic si bridge fix. Transportul pe barba cumparatorului daca e cazul, multam fin
  17. Hola, ambele pedale sunt folosite foarte putin, am cutii la ele, preturi fixe gata negociate, transport daca e cazul pe barba cumparatorului , multam finut https://digitech.com/dp/meatbox/ = 500 RON https://www.stopkoamps.com/alatyr/ = 400 RON
  18. Se vinde un gât grozav de strat pe stil EJ, quarter sawn maple cu tastieră east india rosewood, super întunecată, ca abanosul, quarter sawn și ea, cu taste SS și radius modern, 12.5. Calitate superbă și stabilitate pe măsură pentru cine vrea un gât chunky și vintage dar cu mici ajustări moderne. Vine cu cheițe și tree, e în stare impecabilă. Specificații: - Construcție Vintage - scara 25.5" -Quarter sawn Maple + Dark Indian Rosewood board - Formă gât: '59 -taste: 21, inox (Stainless Steel 6115, formă exclusivă Warmoth) -12.5" radius -inserturi: puncte crem - prăguș: lățime 1-11/16" (este echivalent cu 42.86mm), White Corian -Vintage Kluson tuners in Nickel -Vintage Butterfly string tree in Nickel -Real Nitro Satin Finish by Warmoth
  19. blueSky, DIG si El Capistan au plecat
  20. Sistemul Vega pentru strat vine să aducă o mobilitate similară Floyd Rose-ului în timp ce te scapă de problemele uzuale de acordaj și "greieri" care vin la pachet cu sistemele vibrato clasice în 6 puncte. Face și flutter fără probleme, se adaptează oricărei spațieri a șuruburilor, de la 52.5 la 56mm Cutie completă, fără probleme.
  21. Veteranul sunetelor moderne își caută noi aventuri.
  22. Salutare, E cineva care vrea sa scape de un DD-3? Mai putem discuta de pret, dar vad ca DD-8 e 777 https://www.thomann.de/intl/boss_dd_8_digital_delay.htm asa ca ma astept sa nu treaca de 400.
  23. The Bogner Ecstasy Blue Pedal features discrete Class A gain stages, no op-amps or diode clipping, just like the actual circuitry of the Ecstasy amp. Besides the typical 3-band EQ, you have a Variac switch that brings the "dropped voltage" dynamic compression of an underpowered amp, a mode switch that lets you choose classic Plexi tones or Ecstasy Blue tones, a presence and harmonics shaping Pre-EQ switch, and a foot switchable boost.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.