www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Randall Isolation Cab


Crypto
 Share

Recommended Posts

Păreri, Impresii? Cei care l-au utilizat, bineînţeles.

 

1. Cât de bine izoleaza fonic?

 

2. Vibraţiile se transmit în podea?

 

Mă înteresează să pot face reamping la căteva amplificatoare fară să deranjez vecinii.

 

Danke!

vai ,dar cum ti-ai permis sa pui intrebari pertinente despre echipament la sectiunea ''discutii despre echipament''???

aici o ardem trolling pe bodybuilding,rottweilleri,filozofie,astrologie si cand se-mpute pestele,despre peshtishoru' lu' bianca:)))

 

 

 

ontopic:nu stiu daca la rro avem asa ceva

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

m-am gândit la o solutie care să includă un torpedo live, dar este exorbitant de scump pentru home recording/hobby, cel puțin momentan. IR pe calculator ies din discuție, nu ma prea ma atrag soluțiile de tip VST/PC Based IR, prefer totul hardware dedicat, moft de-al meu.

Edited by Cryptopsy
Link to comment
Share on other sites

Un iso-box nu este greu de facut . Nu necesita multe scule ( sau scule speciale ) si daca faci rost de de materiale si lucrezi cu atentie , poti sa il faci la fel de frumos/functional ca acel randall . Desigur asta e parerea mea , eu in locul tau m-as apuca sa imi fac unul ( si costa si mai putin ) .

Edited by TheZKD
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.