www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Doze


Guest Epipman
 Share

Recommended Posts

Guest Epipman

Ma gandeam sa imi delectez chitara cu niste noi doze, EMG, sau Duncan. Vreau sa am versatilitate, intrucat experimentez toate genurile muzicale. Intrucat nu prea ma pricep, cer aici parerea. Deci, CE DOZE SA IMI IAU?

Link to comment
Share on other sites

Da Emg, doze foarte versatile... se poate canta de la Metallica la Megadeth.

Oricum anuntul este foarte specific, cum zicea si Radu, avand in vedere ca Seymour Duncan si Emg au doar 1 model de doze...(va rog, nu ma luati in seama)

Edited by ValeChitara
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

scrie pe profilul meu ce scule am.

Atunci cu siguranta scrie pe profilul altcuiva ce doze ar trebui sa iti iei :)

Ok, pentru versatilitate nu stiu ce marca sa iti recomand, dar stiu ca niste versatilitate poti obtine din comutarea de la single coil la humbucker si viceversa.

Edited by Winston
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

scrie pe profilul meu ce scule am. dozele le cumpar pentru Jackson-ul Jenna Jamson.

 

Scrie, scrie. 2 chitare, trebuia sa dam cu banu' sa ne prindem de care vorbesti. Schimbi dozele pentru ca? Astea ce au? Pe bune, zi ce nu te multumeste la astea ca sa stie lumea ce sa iti recomande. Daca le schimbi doar ca sa scrie altceva pe ele n-ai facut nimic. Sunt ~700 de lei totusi in joc, trebuie sa te gandesti bine.

 

 

Btw, ia-ti doze cat mai hot, sa se potriveasca cu gagica :rulez:

Edited by Radu Burcea
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.