www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Mare Paguba !


Claudiu Ibanez
 Share

Recommended Posts

;)

Salutare!

Din pacate astazi ne-au pradat hotii si ne-au facut curat in sala de repetitii..

Daca din intamplare sunteti ofertati cu vre-o scula din ce ne-a disparut va rog sa ne contactati sau sa sunati la Politia Timisoara.

Cam asta ar fi lista cu ce ne-a fost furat;

-Marshall JVM 410 H

... -Marshall 1960B

-ghitara Gibson SG pe stanga

-ghitara Peavey Rotor ex culoarea lemnului

-combo gtr Fender Frontman

-Tobe Roland electronice

-2 microfoane Shure sm 58

- comp pc Dell xps ,monitor Dell,monitor Sony

-ghitara Squier Telecaster galben

-hard case pedalier Warwik

-Kork pich black poly

-Boss ac3

-Vox time machine

-Wau Dunlop

-mxr fulboremetal

-boss ch 3

cabluri, stative,etc.

Link to comment
Share on other sites

Eu nu sunt in trupa care a fost pagubita.Eu doar ii sustin sa isi recupereze sculele.Trupa se numeste RESET iar ce am scris mai sus am dat copy la ce a scris tobosarul,Risteiu Robert care face parte si din Sanctuar.Eu sincer,daca i-as gasi,i-as chinuii nu i-as omori pe loc,sa fie chinuiti nenorocitii ! Sala este in Timisoara ;) !

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ce uraaaaat, cautati pe okazii ,mercador, siteurile astea populare in primul rand si apoi duceti va duminica sau cum aveti voi prin oras gen de ala de targ in care se vand diverse prostii masini si asa sigur ii gasiti ,ii clar ca nu o sa ii gasiti altfel in primul rand si in al doilea nu cred ca o sa cante pe ele ,sa apara live cu sculele celor de la Sanctuar daca sttiu sa le foloseasca...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pai au mai furat odata de la trupa Implant pentru refuz si au venit cu sculele la magazin si au spus "uite am si eu cv de vanazre" mi-a povestit Tibi de la Muzikia si asa i-au prins ;) Deci asteptam...ma mai duc si eu prin piiata prin tm si caut ca odata am gasit unu ce vindea un Jackson RR de ala mega scump ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.