www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Then And Now


Razvan S.
 Share

Recommended Posts

Nu stiu daca s-a mai facut, dar mi se pare faina ideea(parca era la vh1 odata haha)

 

Sa aplicam asta si la noi ! astia cu chitarele

 

Basically, punteti doar 2 video-uri, nu mai multe, a UNUI artist care va place, cu THEN and NOW.

 

Mi se pare interesant si nostalgic :)

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=H8x-yQ1-tSQ

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bine , bine ..Dar ....Ce cauta "Ducele " in avatarul tau ?

 

 

 

Eu cred ca trebuie pusi sponsorii si producatorii ..si nu chitaristi care au ajuns promovati .

 

Este plin netul de mii si mii de chitaristi unul mai bun decat celalalt ...

 

Era chitaristilor super vedete apune sau a apus ...mai isi termina cariera care au prins miscarea si GOTOVO.

Se inchide balciul .

 

 

A trecut vremea lor exact ca si in cazul ziarelor al cartilor...,publicatiilor de tot felul , .

 

Au ramas "tabloidele " cu fata de la pagina XX si manelele .

 

Deci cine are finantator/producator mai dragut trebuie postat.

Edited by karpi
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

super tare, e una dintre preferatele mele :D asta si Far Beyond the Sun :) imi place k in fiecare interviu astia il intreaba de tehnica, una alta, cum faci aia, aia, el "... I don't know ... I just play" ... :lol: m-am uitat la interviu' ala cu Alcatrazz de nush cate ori acum vreun an :)

 

ah am uitat sa spun, lucrul care-l detest la toti chitaristii, inclusiv "idoli" de-ai mei, si acolo ii injur de-i spurc, indiferent cat ii am la suflet, e legat de testosteronu' pana-n gat care-i face sa rupa-n 10 o chitara .... la faza aia sunt chiar cretini. RAU. Si da stiu, asa era vremea, Hendrix care dadea foc la chitara, dar nu-mi pasa, they're still idiots la capitolu' asta, oricat s-ar scuza :nay: Si repet, o sa zic asta mereu si despre cei mai dragi ai mei la inima, gen Michael Angelo Batio :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.