www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Rammstein @ Bucuresti - 28/07/2013


Pierre
 Share

Recommended Posts

O veste excelenta!!! Count me in! Si merg si la Mark Knopfler!

 

Cand am fost la primul concert Rammstein eram intr-o perioada in care mi se cam acrise de ei. Am mers din inertie ca deh, fusesem la tot festivalul. La capatul concertului mi-am dat seama ca a fost cel mai bun show la care am participat vreodata in Romania. Membrii trupei sunt adevarati profesionisti si stiu ce e ala entertainment chiar daca cateodata sar calul.

Edited by serby
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

M-au zăpăcit ăştia , cu data lor de 27 pt Rammstein ( erau primii din search-ul Google, so... )....

Pe site-ul Rammstein zice 28, clar ( merg pe mâna lor, desigur ), la eventim...nu zice clar ( apropo, e corect : preţurile astea sunt pe ambele zile, nu ? )

 

Iar ăia dau cu 27 ...Iar restu' copiază, unii de la alţii. :)

 

Care-i site-ul de încredere cu informaţiile pentru Rock the City 2013 ? Sau nu s-a finalizat setlistul trupelor ?

 

PS : Apropo de setlist : cam ce cântă Rammstein, ca setlist, mai nou ?

 

.

Edited by ramurel
Link to comment
Share on other sites

M-au zăpăcit ăştia , cu data lor de 27 pt Rammstein ( erau primii din search-ul Google, so... )....

Pe site-ul Rammstein zice 28, clar ( merg pe mâna lor, desigur ), la eventim...nu zice clar ( apropo, e corect : preţurile astea sunt pe ambele zile, nu ? )

 

Iar ăia dau cu 27 ...Iar restu' copiază, unii de la alţii. :)

 

Care-i site-ul de încredere cu informaţiile pentru Rock the City 2013 ? Sau nu s-a finalizat setlistul trupelor ?

 

PS : Apropo de setlist : cam ce cântă Rammstein, ca setlist, mai nou ?

 

.

 

Sa inteleg ca totusi ne vedem acolo ? Preturile sunt pt abonament de 2 zile iar un setlist de pe wiki spune cam asa:

-Encore-

In ceea ce priveste lista de trupe eu stiu ca nu e 100% finala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.