www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

petitie pentru bere


marcel
 Share

Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest MrJackson

Noi la 6 jumate ne intalnim pe trepte... dupa aia... ne gasesti la motoare pana tarziu.

 

Io am plecat deja...

Edited by MrJackson
Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

No fuse si asta... am prins si sfarsitu meciului la bar... marfa... berea fuse buna, mici asisderea... o mai facem cat de curand

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Da' micii, de mici nu ziceti nimic?

 

Edit: uite ca ziserati, i wasn't fast enough...

 

PS to Edit: ha, Marcel, uite ca am scris in engleza... :)

Link to comment
Share on other sites

:) n-am ajuns,fiindca o formatie pe al carei nume nu pot sa-l divulg,a avut obiectii ca se aude"infect"si ca statiile sunt de rahat,microfonul e prost,etc, :):) si a trebuit sa stau sa le reglez eu :(B););):o;)

Data viitoare fac cinste

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Ei na ! Eu nu am prins unghiu , o sa raman in anonimat !!!

 

Da da.. un ilustru necunoscut :)

 

Bine ca va strangeti la beri cand is eu pe alte meleaguri...Bravo, mah! :)

 

Planuim sa o facem saptamanala... shhh...

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

Pai luam a doua poza ca se vede cel mai bine. De la stanga spre dreapta facand ocolu, avem asa:

 

Ilun, Cearny, Stiv, Eu, Bumbacu, Sheriffu, StratMan, Alex_Strat69, un coleg caruia nu iam retinut numele, parckardb, miriapod si marcel. Ah, si in spatele aparatului, Cosu.

Link to comment
Share on other sites

Pai luam a doua poza ca se vede cel mai bine. De la stanga spre dreapta facand ocolu, avem asa:

 

Ilun, Cearny, Stiv, Eu, Bumbacu, Sheriffu, StratMan, Alex_Strat69, un coleg caruia nu iam retinut numele, parckardb, miriapod si marcel. Ah, si in spatele aparatului, Cosu.

colegu neretinut e colegu la trupa, mr donos http://forums.rgc.ro/index.php?showuser=74

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

Planuim sa o facem saptamanala... shhh...

 

Mortii mei...ramas fara calculator, n-am putut sa urmaresc threadu'. (Pentru cine zice ca scriu tot de-acolo [iP similar] raspund cu shhh...I hijacked father's gizmo...) Daca tot ma primiti, tavarisi, la urmatoarea vin (sau orice alta bautura alcoolica) si io. Cu pai pentru mici. Si fac si io cinste, ca o sa am chitara 'n-oua.

Link to comment
Share on other sites

ba da, mai, a fost si p-acolo! a gresit si el... :):o;)

 

stiu ca am fost la un concert in club a ..si imi pareati cunoscut , stiu ca am stat d vorba dupa concert

...mi-a placut ff mult ...genu meu d chitara ( simpla si mult ..ff mult sentiment)) :(B)

 

uite acum chiar imi pare rau ca nu am ajuns aseara....poate data viitoare ;)

...( si poate cand/daca aveti timp si placere, poate imi mai aratati si mie niste lucrusoare p chitara) :):)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.