www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duminica 13 August intalnire in Bucuresti


Cosu
 Share

Recommended Posts

Stimati forumisti ce va aflati in Bucuresti pe 13 August 2006 va invitam la un suc neprotocolar in clubul/terasa Big Mamou.

Scopul ? Sa ne mai cunoastem, sa schimbam o impresie , o maslina si o pana. La locul cu pricina se gasesc lichide reci din belsug iar ultima oara cand am dat pe acolo muzica era tocmai buna pentru asa ceva.

 

Echipa RGC.ro

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

iata o initiativa cu adevarat de laudat!... poate il voi cunoaste "live" pe @malex :)

din pacate exact pe 13 trebuie sa-mi recuperez soata si kinderu de la munte...

dar e posibil sa stabilim o intrevedere pana atunci ... :(

eventual iti aduc Grosmannu meu si ma dau si eu cu Grosmannu tau :)

bafta maxima si bea o BR si pentru moa :)

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson

din pacate exact pe 13 trebuie sa-mi recuperez soata si kinderu de la munte...

dar e posibil sa stabilim o intrevedere pana atunci ... :)

eventual iti aduc Grosmannu meu si ma dau si eu cu Grosmannu tau :)

bafta maxima si bea o BR si pentru moa :)

 

Vin si eu umil, poate ma lasa malex sa dau si eu o tura cu Grosmannu lui (i-as oferi o tura cu al meu, da nu cred ca e interesat)

Link to comment
Share on other sites

Guest K-Anathema

hmm, interesanta idee, stratman, poate ne cunoastem, mi-a placut un review de-al tau...

cat despre locul de intalnire, numai de bine...nu o sa avem toti loc, dar sa ciocnim o sticla macar putem baga mana prin gard...

nu va aduceti chitarile, a zis omu` cu propunerea ca trebuie sa incapem cat mai multi...cu atatea chitari si ego-uri de soloisti nu avem loc asta e clar...

in rest,

practice `till you bleed

Link to comment
Share on other sites

hmm, interesanta idee, stratman, poate ne cunoastem, mi-a placut un review de-al tau...

cat despre locul de intalnire, numai de bine...nu o sa avem toti loc, dar sa ciocnim o sticla macar putem baga mana prin gard...

nu va aduceti chitarile, a zis omu` cu propunerea ca trebuie sa incapem cat mai multi...cu atatea chitari si ego-uri de soloisti nu avem loc asta e clar...

in rest,

practice `till you bleed

Nu puteam sa zic mai bine :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Chiperion

La naiba, io nu pot veni...am programata o iesire cu tot familionu' la munte, ce sa mai zic. O sa am vreo saptamana de uscheala deja pe 13 a opta, deci la fix se potrivea o pil...gustare si o iesire cu niste oameni seriosi, 'tu-i iconoclasmu' si ecumenismu' ei de soarta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.