www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ce Chitara Are Cornel Ilie De La Vunk


Guest Vladutz F
 Share

Recommended Posts

Guest Vladutz F

Stateam zilele trecute si ma gandeam la trupa vunk, chitara lui Cornel imi pare un Fender dar ce model:-? suna destul de bine, arata destul de bine..dar habar nu am detalii despre ea, m-ar interesa cateva informatii despre aceasta chitara..cine ma poate ajuta, va rog. si va multumesc:D

Link to comment
Share on other sites

Guest Vladutz F

Multumesc tare mult e posibil sa fie un fender sdandard stratocaster ...clssic 60 nu prea se aseamana sunetul sau ma insel..:D Oricum multi ani tare faini.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 5 months later...

intreaba ce procesor sa imi iau si ii ia FiveseveN la misto,

Când s-a întâmplat asta?! Susceptibili la ridicol sunt cei care întreabă "care e cel mai bun procesor/amp/chitară/doză etc. ?" în lipsa unor criterii care definesc această "bunătate", demonstrând ignoranță absolută despre natura produselor estetice.

Dacă simți că trebuie să mă acuzi măcar fă-o cu ceva de care sunt "vinovat".

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

E Fender Standard Vunkocaster și topicul se închide.

 

De ce? Se pot curăţa frumos comentariile pe lângă subiect. E o întrebare care ar trebui să fie normală pe un forum de chitarişti. Sau, în conformitate cu natura forumului, doar întrebările "ce corzi sunt mai bune?", "ce chitară e mai bună?", "ce doză e mai agresivă?" sunt acceptate?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Am aici un link care duce la o poza de rezolutia 4752x3168. Poate voi descifrat si altceva in afara de Fender.

 

http://staredenestar...11/img_3620.jpg

 

Stratocaster made in Mexico și seria începe cu MN. Poate cineva reușește să distingă și numerele.

Eu sunt mai interesat de ce are atașat de headstock.

 

post-2954-0-54987500-1360675496_thumb.jpg

Edited by FiveseveN
Link to comment
Share on other sites

De ce? Se pot curăţa frumos comentariile pe lângă subiect. E o întrebare care ar trebui să fie normală pe un forum de chitarişti. Sau, în conformitate cu natura forumului, doar întrebările "ce corzi sunt mai bune?", "ce chitară e mai bună?", "ce doză e mai agresivă?" sunt acceptate?

Eu știu că vă mănâncă buricele degetelor, dar „problema” s-a elucidat.

Anyway, topicul nu a fost închis. Să lăsăm lumea să analizez problema și peste vreo câțiva ani. S-ar putea să fie și alte păreri.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.