www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tapatalk Support


Fenrir
 Share

Recommended Posts

Pai da. Tocmai ce postasem mai sus din aplicatie. :)

 

 

_____________________________

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

 

Man, merge bine. O sa testez in continuare. Ma duc si pe la cuibar la mine in " ganduri razlete ". :)

 

 

_____________________________

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

:sigh: Chiar era așa de incomod direct prin browser?

 

 

Nicidecum. Aceasta aplicatie grupeaza foarte multe forum-uri la un loc prin acest soft. Intri dintr-unul in altul foarte simplu si eficient si totul foarte prompt.

Multumesc inca o data lui Cosu pentru activarea acestui forum app. Chiar merge super ok!

 

 

_____________________________

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Salut! Da, acum merge! Iti multumesc. Scuze ca nu am raspuns mai devreme, dar se pare ca nu-mi mai vin noticari cand cineva posteaza. O sa verific, sa vad care e treaba. Multumesc ca l-ai facut iar sa mearga.

 

 

_____________________________

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Am si eu o mica problema cu Tapatalk, am zis sa postez aici daca tot exista topic dedicat pentru asa ceva: vad ca daca cineva pune un link catre un alt topic de pe rgc intr-un post, nu il pot deschide sub nicio forma, dau tap pe el, dar nu se intampla absolut nimic. Toate celelalte linkuri catre alte site-uri merg fara probleme, numai astea nu :(.

 

Se poate rezolva cumva treaba asta, sau fac eu cumva ceva gresit?

 

In rest, foarte tare aplicatia, e mult mai ergonomic forumul la accesarea de pe mobil, mai ales in ce priveste mesageria privata.

Link to comment
Share on other sites

Revin cu un update: vad ca totusi unele linkuri catre alte topicuri merg, am incercat cateva aleatoriu si unele merg, altele nu. Nu se pune problema ca linkurile respective sa nu fie valide, pentru ca daca le deschid cand accesez forumul dintr-un browser, merg fara probleme toate.

 

Anyway, is there a way to make them all work with this Tapatalk thingy?...

 

Plus ca am observat ca de fiecare data cand intru pe rgc de pe Tapatalk imi zice ceva de genul: "Failed to connect to forum, please contact forum administrator if the problem persists", DESI forumul mi se deschide si functioneaza ok (exceptand problema de mai sus) dupa ce dispare mesajul ala (pe alte forumuri n-am problema asta).

Edited by mike_KidLazy
Link to comment
Share on other sites

@Cosu: s-a rezolvat cu eroarea respectiva, insa problema cu linkurile tot ramane. Plus ca vad ca acum nu-mi mai afiseaza corect linkurile catre YouTube. Unul din ele, care inainte aparea ca embedded window, acum e afisat ca plain text, nici macar ca link nu apare.

Link to comment
Share on other sites

Da, e ultima versiune, l-am instalat acum vreo 2 zile.

Un link care nu-mi merge sa-l accesez e cel inclus in postarea asta, spre exemplu (n-am optiune de copy-paste aici, deci o sa-l las asa):

 

http://forums.rgc.ro/index.php?/topic/96986-Atentie!-Tentativa-De-Teapa-(Epiphone-Lp-Ultra-Iii)#entry857590

 

EDIT: nici cel din postul asta nu merge: http://forums.rgc.ro/index.php?/topic/73661-#entry855962

Edited by mike_KidLazy
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.