www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Poze cu forumisti


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E tare poza Geologule, daca mai ai si altele de genu asta mai posteaza. Mie dor sa merg la crasma ca asta. Am incercat sa descifrez etichetele, am vazut ca au Stalinskaia, sectiune de vinuri mi se pare ca e in dreapta sus, nu prea se vede bine. Ce vinuri aveau?

Din păcate nu mai am, deocamdată... În două-trei săptămâni se actualizeaza albumul. Să vedem ce crâşme (birturi, maturi, bufeturi, etc.) mai imi ies in drum. Vin nu se prea consumă p-acolo, poate doar dacă scoţi mândra in centru. :) Şi nici eu n-am fost curios. Bere şi tării la greu. Sau invers.

Da' am una de actualitate, apropo de gripa aviara. Enjoy:

post-734-1147687253_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Raskolnikov

Din păcate nu mai am, deocamdată... În două-trei săptămâni se actualizeaza albumul. Să vedem ce crâşme (birturi, maturi, bufeturi, etc.) mai imi ies in drum. Vin nu se prea consumă p-acolo, poate doar dacă scoţi mândra in centru. :) Şi nici eu n-am fost curios. Bere şi tării la greu. Sau invers.

Da' am una de actualitate, apropo de gripa aviara. Enjoy:

post-734-1147687253_thumb.jpg

 

Pacat ca nu se mai bea vin. O fi scump. Taria si berea sunt bune ele.....da' vinul e mai adevarat.

Mai astept si alte poze.

Edited by Raskolnikov
Link to comment
Share on other sites

Trupa ROckIT (unul din RO, doi din IT) De la repetitie. Ieri.

Avem o noua "sala" de repetitii. La Salva in pivnita. E atat de mare incat eu a trebuit sa cant in alta camera... Dar mi-a placut acolo :)

Salvatore Carlotta, Toni, Luigi Burgio - Trio Infernale

post-1237-1147954406_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Trupa ROckIT (unul din RO, doi din IT) De la repetitie. Ieri.

Avem o noua "sala" de repetitii. La Salva in pivnita. E atat de mare incat eu a trebuit sa cant in alta camera... Dar mi-a placut acolo :)

Salvatore Carlotta, Toni, Luigi Burgio - Trio Infernale

 

Killa, nici n-a fost nevoie de blitz :):):(

Bafta (da' tre sa bagi un sample cu ce-ati produs acolo)

Link to comment
Share on other sites

Killa, nici n-a fost nevoie de blitz :(:)B)

Bafta (da' tre sa bagi un sample cu ce-ati produs acolo)

 

:) Asa e, eu sunt fulgerul si lumina! :)

 

O sa bag cand o sa am. Deocamdata repetam rar in formula asta, acum incepe sezonul cu I Gabbiani. E vorba de joburi lucrative.

Ce sa fac, stiu...

Link to comment
Share on other sites

Your friendly admin

 

PS: nu sunt endorser PROEL :)

 

ce mustatzi meseraishe are scula aia ... zici ca-s de somn :(

 

... or fi antene pentru wireless :)

 

Cosule, serios acu, ejti cumav genul care innoada corzile cand cedeaza de la cordar? :) Ca daca raspunsul e "da", atunci nu-i baga in seama p-aia care zic sa tunzi chitara B)

Link to comment
Share on other sites

Vad ca acest CoolRock nu prea pune poze cu moaca lui. Nu-i nimic. Ca sa economisesc spatiu pe RGC o sa postez poze cu amandoi de pe vremea cand eram frumosi (mai ales eu) si grasi (mai ales el) :)

 

post-1237-1148390607_thumb.jpg post-1237-1148390623_thumb.jpg

 

Mai am trei pasiuni in afara de muzica. Doua ar fi fitness-ul si masinile. A treia cred ca va dati seama care e, nu? :)

E necesar sa postez poze si cu a treia pasiune? De la ce varsta este permisa accesarea acestui topic? :)

 

post-1237-1148390645_thumb.jpg post-1237-1148390655_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest _Theo_

Salutam prietenii de la Constanta :)

 

D->S: Stulabass (xbass), Serban de la Serafic, Amicul Lui Serban de la Serafic, nothin' :)

nu era o poza si cu noi 2 cearny? io asa imi aduc aminte :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.